Za upit zamena stana za kuc u sidu uknjizen pronađeno 318 oglasa

Odličan kompletno renoviran stan kod Gradske bolnice, 68m2, 8.sprat

Gradska bolnica, Medijana, Niš

Na prodaju odličan stan, na top lokaciji kod Gradske bolnice. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od najtraženijih... više

153.000€ (2 250 €/m²)

  • 3 soba
  • 68m²
  • Prizemlje/9 spratova

Prodaja stanova Novi Sad Dvosoban stan u Adicama, odlična lokacija, završetak

Adice, Novi Sad

Opis oglasa: Prodaja stana u Adicama po fenomenalnoj ceni! U ponudi je dvosoban stan u izgradnji, u mirnom delu Novog Sada, idealan za porodičan... više

82.261€ (1 869 €/m²)

  • Garsonjera
  • 44m²
  • Prizemlje/2 spratova

Adice, Novi Sad

97.720€ (2 220 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • 2/2 spratova

PRODAJA, 3.0 STAN, NOVOGRADNJA, ZVEZDAR-AVIV PARK

Zvezdara, Zvezdara, Beograd

U ponudi je trosoban stan smesten u modernom stambenom kompleksu koji postavlja nove standarde savremenog stanovanja. Nalazi se u mirnom i elitnom... više

228.500€ (3 360 €/m²)

  • 3 soba
  • 68m²
  • 4.sprat

DVOSOBAN STAN 50m2 NA NOVOM NASELJU, NOVI SAD - 120.000€

Novo Naselje, Novi Sad

Prodaje se stan na 4. spratu, odličnog rasporeda, svetao i funkcionalan – svaka prostorija je dostupna iz hodnika, što daje osećaj prostranosti... više

120.000€ (2 400 €/m²)

  • soba
  • 50m²
  • 4.sprat

Trosoban stan 65 m², Sajmište, Novi Sad, 2. sprat

Sajmište, Novi Sad

Prodaje se jedinstven, dizajnerski osmišljen trosoban stan od 65 m² na atraktivnoj lokaciji u Novom Sadu, u naselju Sajmište, u okviru Sajam... više

234.600€ (3 609 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 2/5 spratova

Odlican, renoviran 4.0 stan sa terasom od 26m2

Bežanijska Kosa, Novi Beograd, Beograd

Prodaje se odlican 4.0 stan od 84m2 sa terasom od 26m2 na visokom prizemlju. Stan je kompletno renoviran, kompletno namesten i uknjizen. Zgrada... više

264.000€ (3 142 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 84m²
  • vp/6 spratova

Prodaje se jednoiposoban stan Novi Sad, nov kompletno opremljen - 36m2

Podbara, Novi Sad

U ponudi je prodaja jednoiposobnog stana u Novom Sadu, smeštenog na odličnoj lokaciji, idealnog za život ili kao investicija. Stan se nalazi... više

128.880€ (3 580 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • Prizemlje

Dvoiposoban porodični stan, 59m², VII sprat, Novo Naselje, Novi Sad (RENOVIRA

Novo Naselje, Novi Sad

Na prodaju potpuno renoviran dvoiposoban stan površine 59m², smešten na jednoj od najlepših lokacija na Novom Naselju – između parka, vrtića,... više

147.000€ (2 491 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 7/11 spratova

Kompletno namešten stan 57 m² na glavnoj ulici – odmah useljiv!

Centar, Ćuprija

Prodaje se funkcionalan stan u samom centru Ćuprije, površine 57 m², uz pripadajući podrum. Prostor je odlično organizovan i sastoji se od dve... više

55.000€ (964 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 57m²
  • 3/4 spratova

Prodaja dvosobnog stana Grbavica Novi Sad, 52m² renoviran, parking, odlična l

Grbavica, Novi Sad

Na prodaju dvosoban prazan stan na Grbavici, jednoj od najtraženijih i najlepših lokacija u Novom Sadu. Stan je kompletno renoviran, uknjižen... više

144.200€ (2 773 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 52m²
  • /5 spratova

Rakovica, Kneževac - Prvoboraca 36m2

Kneževac, Rakovica, Beograd

1.5, 36m2 (lođa), 1/3, EG, interfon, internet, KTV Ulica Prvoboraca spaja naselje Vidikovac sa Ulicom Sedamnaesti oktobar, sa uređenim trotoarima... više

112.000€ (3 111 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • 1/3 spratova