Vukov Spomenik, Palilula, Beograd
Stan se nalazi u izuzetno lepoj i odrzavanoj zgradi, u blizini Ivankovacke ulice i Vukovog spomenika. Funkcionalnog je rasporeda, severo-istocno... više
240.000€ (4 528 €/m²)
Krunski venac, Vračar, Beograd
2.0, 62m2, 5/6, CG, lift, interfon, ktv, video nadzor, parking Njegoševa ulica je smeštena u srcu Vračara i jedna je od retkih ulica koje još... više
290.000€ (4 677 €/m²)
Durlan, Pantelej, Niš
Na prodaju nov prostran trosoban stan u mirnom delu Durlana. Nalazi se na idealnom 1.spratu manje porodicno-stambene zgrade (PR+3). Sastoji... više
140.000€ (1 521 €/m²)
Podbara, Novi Sad
Agencijska oznaja 1101505. CENA stana 90 000e + 3% agencijske provizije. Prodaje se nov, nikad useljavan jednoiposoban stan od 28m² na odličnoj... više
90.000€ (3 214 €/m²)
Podbara, Novi Sad
Agencijska oznaja 1100735. CENA 111 000e + 3% agencijske provizije. Prodaje se nov, nikad useljavan jednoiposoban stan od 41m² na odličnoj lokaciji... više
111.000€ (2 707 €/m²)
Blok 9a, Novi Beograd, Beograd
Novi Beograd, Blok 9a - Džona Kenedija 4.0, 167m2 (terasa 8m2), 10/10, podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža U okviru prestižnog... više
949.999€ (5 688 €/m²)
Mirijevo, Beograd
Funkcionalan dvosoban stan, na 2. spratu četvorospratnice izgrađene 2010. godine. Uknjižena površina stana je 41 m2, od prostorija ima ulazni... više
117.500€ (2 865 €/m²)
Cubura, Vracar, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Cubura, Sumatovacka, 3.0 (adaptabilan u 3.5), 92 m2 sa lodjom, I od IV sprata, toplotne pumpe, lift,... više
360.000€ (3 913 €/m²)
Krunski venac, Vračar, Beograd
2.0, 64m2 (terasa 2.90m2), 1/5, lift, CG, interfon, internet, telefon, ktv, podrum. Krunski venac je lociran uz Krunsku ulicu zbog čega je... više
285.000€ (4 453 €/m²)
Podbara, Novi Sad
Na prodaju jednoiposoban stan površine 29m² u Novom Sadu, na odličnoj lokaciji, u blizini strogog centra grada. Nalazi se na drugom ispratu... više
72.100€ (2 486 €/m²)
Margita, Pančevo
Bez plaćanja agencijske provizije za kupca. Pančevo, Margita, Uroša Predića, 3.0, 66,05m2, I/4, lift, EG na struju. Luxuzan objekat u izgradnji.... više
108.980€ (1 651 €/m²)
Durlan, Pantelej, Niš
Na prodaju veliki trosoban stan na lepoj, mirnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u blizini Durlanske pijace,... više
144.200€ (1 567 €/m²)