Za upit zamena stana kuc sidu uknjizen pronađeno 318 oglasa

Novi Sad, Rotkvarija, Kisačka, 2.0, 48m2, 180000EUR

Rotkvarija, Novi Sad

Agencijski ID: 115103, I/VI, klima, lift, terasa, uknjizen. Izuzetan stan u Novom Sadu na Rotkvariji, povrsine 48 m2, u novogradnji. Stan je... više

180.000€ (3 750 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 1/6 spratova

Kompletno namešten porodični stan

Širi centar, Jagodina

Predstavljamo vam ekskluzivnu ponudu – kompletno namešten stan sa modernom tehnikom u zgradi novije gradnje. Ovaj prostrani stan ima: Četiri... više

104.000€ (928 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 112m²
  • 4/4 spratova

Na prodaju stan u srcu Vrnjačke Banje – 39m², prizemlje, idealna prilika!

Centar, Vrnjačka Banja

Zamislite svoj kutak mira u najpoznatijoj srpskoj banji – bilo da tražite dom, vikend oazu ili sigurnu investiciju za izdavanje, ovaj stan je... više

86.000€ (2 205 €/m²)

  • Garsonjera
  • 39m²
  • Prizemlje/5 spratova

Vračar, Crveni krst, , 4.0, 87m2, 389000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 112021, IV/VIII, lift, uknjizen, ulaz mermerni, garaza, stambena zgrada. **LUX 4.0 STAN, TERASA, GARAZA**Izuzetan 4.0 stan sa... više

389.000€ (4 471 €/m²)

  • 4 soba
  • 87m²
  • 4/8 spratova

Apartman 33 m², PR, Zlatibor – Titova Vila (Opremljen) 76.500€

Centar, Zlatibor

Na prodaju komplet opremljen apartman površine 33 m², koji se nalazi na prizemlju zgrade sa liftom u apartmanskom kompleksu Titova Vila na Zlatiboru.... više

76.500€ (2 318 €/m²)

  • soba
  • 33m²
  • Prizemlje/5 spratova

Prodaje se četvorosoban penthouse stan - Liman 4 144m2

Liman 4, Novi Sad

Prodaja penthouse stana u Novom Sadu, smeštenog na prestižnoj lokaciji Liman 4, u ulici Narodnog Fronta. Stan je odmah useljiv, potpuno renoviran,... više

336.600€ (2 337 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 144m²
  • 7/7 spratova

Na prodaju dvosoban penthouse - Stari Grad 48m2 + 170m2 terasa

Stari Grad, Novi Sad

Prodaja izuzetnog dvosobnog penthouse-a u Novom Sadu, smeštenog u samom srcu Stari Grad, na prestižnoj i retko dostupnoj lokaciji. Stan ima... više

204.000€ (4 250 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • 5/5 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – ČETVOROSOBAN STAN ADAMOVIĆEVO NASELJE – NOVOGR

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – NOVOGRADNJA ADAMOVIĆEVO NASELJE – ČETVOROSOBAN STAN 102.94m² – PARKING U ponudi je kvalitetan četvorosoban stan... više

283.085€ (2 775 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 102m²
  • Potkrovlje/3 spratova

Na prodaju jednosoban stan u Durlanu

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju prostran jednosoban stan površine 41,5 m² u naselju Durlan, u neposrednoj blizini durlanske pijace i Osnovne škole „Mika Antić“.... više

80.930€ (1 973 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 41m²
  • 3/4 spratova

Idealno za dva apartmana – Studentski trg

Studentski Trg, Stari Grad, Beograd

Idealno za dva apartmana – Studentski trg U prilici smo da vam ponudimo izuzetno atraktivan stan na jednoj od najtraženijih lokacija u strogom... više

383.500€ (4 980 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • 4/4 spratova

Voždovac, Medaković, Mate Miloševića, 1.5, 40m2, 140000EUR

Medaković, Beograd

Agencijski ID: 128332, PR/V, klima, terasa, uknjizen, novogradnja. Stan ima 39,23 kvadrata grejne povrsine sa odvojenom spavacom sobom, i terasu... više

140.000€ (3 500 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²

Novi Sad, Centar, Vojvode Mišića, 3.0, 85m2, 297500EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 122870, II/, terasa, uknjizen, luks renoviran. Sve u stanu je novo, zidovi su svi strugani, gletovani i kreceni. Svi plafoni... više

297.500€ (3 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 85m²
  • 2.sprat