Za upit zamena stana kuc sidu uknjizen pronađeno 318 oglasa

Novi Sad, Telep, Drvarska , 2.0, 49m2, 136000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 118567, I/I, terasa(2), uknjizen, nov, parking. Prodaje se uknjizen 1/1 komforan stan bez tereta, u urbanoj vili od samo 4 stambene... više

136.000€ (2 775 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • 1/1 spratova

Zemun, Retenzija, Prve pruge, 5.0, 147m2, 575000EUR

Zemun (kej), Beograd

Agencijski ID: 129013, VII/VII, dupleks, klima, lift, terasa, uknjizen. Dupleks stan 155m² (147m2 grejne povrsine + 8m2 lodja, 167m² stvarne... više

575.000€ (3 911 €/m²)

  • 5 soba
  • 147m²
  • 7/7 spratova

Prodaja trosobnog stana Klisa– 71m2, novogradnja, podno grejanje, parking

Klisa, Novi Sad

Na prodaju trosoban stan Klisa, površine 71m2, u novogradnji, kompletno renoviran i odmah useljiv. Stan se nalazi u mirnom i lepom delu grada,... više

113.300€ (1 595 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 71m²
  • 2/2 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 392000€

Centar, Novi Sad

Kompletno do cigle adaptiran stan, vrhunkog kvaliteta, u koji ćete se uveriti čim pogledate nekretninu... Agencijska oznaka stana 1100351,... više

392.000€ (3 500 €/m²)

  • 4 soba
  • 112m²
  • 1/3 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 262500€

Centar, Novi Sad

Kompletno do cigle adaptiran stan, vrhunkog kvaliteta, u koji ćete se uveriti čim pogledate nekretninu+++Agencijska oznaka stana 1100350 CENA... više

262.500€ (3 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • Prizemlje/3 spratova

Prodaja dvoiposobnog stana - Podbara 65m2

Podbara, Novi Sad

U ponudi je prodaja dvoiposobnog stana površine 65m2 u Novom Sadu, smeštenog na odličnoj lokaciji u naselju Podbara, u blizini škole, prodavnica,... više

172.380€ (2 652 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • 4.sprat

Stan 69 m² Cara Dušana | Prizemlje | Poseban ulaz | Mogućnost poslovnog pros

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

U ponudi je stan površine 69 m² na odličnoj lokaciji u Novom Sadu, u ulici Aranj Janoša, u blizini Cara Dušana i Adamovićevog naselja. Ova nekretnina... više

112.000€ (1 623 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 69m²
  • Prizemlje

Prodaja stanova Temerin – dvosoban stan 53m2 novogradnja parking odlična lok

Temerin

Na prodaju dvosoban stan u Temerinu, u ulici Novosadskoj, površine 53m². Ovaj stan predstavlja odličnu priliku za kupovinu kada je u pitanju... više

91.670€ (1 729 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 2.sprat

Zemun, Meandri, Zagorska, 3.5, 70m2, 200000EUR

Zemun (meandri), Beograd

Agencijski ID: 131571, VI/VI, lift, uknjizen, za renoviranje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, stambena zgrada. Prodaje se troiposoban... više

200.000€ (2 857 €/m²)

  • 4 soba
  • 70m²
  • 6/6 spratova

Novi Sad, Klisa, Jovana Mikića Spartak, 1.0, 38m2, 70000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 129337, PR/, uknjizen. Prodaje se stan na Klisi u Novom Sadu. Mali racuni, grejanje na toplotne pumpe. Stan moze da se kupi... više

70.000€ (1 842 €/m²)

  • 1 soba
  • 38m²

Novi Sad, Cara Dušana - Četvorosoban stan sa bazenom ID#1000805

Adamovićevo Naselje, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Adamovićevo naselje, ulica Cara Dušana. Kupovina direktno od investitora. Predstavljamo vam novu definiciju luksuznog stanovanja u... više

618.000€ (2 575 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 240m²
  • 3/3 spratova

Na prodaju LUX renoviran jednosoban stan - Centar, Stari Grad 21m2

Centar, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – predstavljamo izuzetnu nekretninu koja se retko pojavljuje na trzistu. Na prodaju jednosoban stan u Starom gradu,... više

91.800€ (4 371 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 21m²
  • 1.sprat