Za upit zagradje 24 d Mirijevo pronađeno 6647 oglasa

Sremčica, Beogradska 2. deo, 23 ara i 20m2 ID#1530

Sremčica, Čukarica, Beograd

Uknjižen plac na kraju Sremčice, Lipovička šuma, u blizini okretnice autobusa 511. Plac se sastoji od više parcela, u katastru pašnjak IV klase,... više

45.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Kuća 130m2 , plac 24 ara + 1, 4 ha poljoprivrednog zemljišta, Poljane, Obreno

Poljane, Obrenovac, Beograd

Na prodaju kuća površine 130m², koja se nalazi na prostranom placu od 24 ara, a uz kuću se prodaje i 1,4 hektara poljoprivrednog zemljišta,... više

48.000€ (369 €/m²)

  • 130m²
  • .sprat

Vrnjačka banja - Vila sa restoranom i smeštajem na odličnoj lokaciji 1200m2

Širi Centar, Vrnjačka Banja

Predstavljamo vam izuzetnu vilu sa bogatim sadržajem i velikim investicionim potencijalom. Vila se sastoji od prizemlja, tri sprata (ukupne... više

1.590.000€ (1 325 €/m²)

  • 1200m²

Zvezdara, Lion, Preševska, Lokal, 190m2, 420000 EUR

Lion, Beograd

Odličan lokal u novogradnji, kvalitetan, dva ulaza, pdregrađen na dva dela - 140m2 + 50m2, keramičke podne ploče, klima, trostrasno orijentisan,... više

420.000€ (2 210 €/m²)

  • 190m²

Savski venac, Beograd na vodi, BW Riviera, 3.0, 120m2, 960000 EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Izuzetno luksuzna zgrada u okviru projekta Beograd na vodi - BW Riviera, nalazi se u prvom redu do savske promenade, odmah pored TC Galerija,... više

960.000€ (8 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 120m²
  • 6.sprat

Prostrano zemljište od 25, 28 ari u Trmbasu – Izgradite dom iz snova u prele

Trmbas, Okolina, Kragujevac

Tražite savršeno mesto za odmor, gde se čuju samo ptice, a pogled puca na prelepe šumadijske brežuljke? Na prodaju je prelepo zemljište u mestu... više

22.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Beograd na vodi, Hercegovačka, 146m2

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Na prodaju – Luksuzan 4.0 stan u zgradi BW Perla, Beograd na vodi U ponudi je ekskluzivan četvorosoban stan u jednoj od najprestižnijih zgrada... više

998.000€ (6 835 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 146m²
  • 10/25 spratova

NJIVA 2.KLASE

Rokovci, Sombor

NJIVA 2.KLASE! ROKOVCI, udaljeno od vode cca 50m, na prodaju su dve njive 2.klase ukupne veličine 11.135m2. Prva je veličine 6.306m2, dimenzija... više

70.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac za gradnju, 1400m2, put za Gornju Toponicu

Vrtište, Crveni krst, Niš

Na prodaju odličan plac za gradnju porodične kuće, gradsko građevinsko zemljište na Toponičkom putu površine 1400m2. Front do glavne ulice oko... više

59.000€ (42 €/m²)

  • 1400m²

Troiposoban stan NOVI SAD, 234000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1101043. CENA stana 240 800e + 3% agencijske provizije. Stan u blizini Bulevara oslobođenja i Futoške pijace. Lep raspored,... više

234.000€ (2 600 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 90m²
  • 1/5 spratova

Prodaje se poljoprivredno zemljište u Jovanovcu

Jovanovac, Kragujevac

Na prodaju poljoprivredno zemljište površine 145,41a u Jovanovcu. Zemljište se nalazi pored magistralnog puta prema Batočini. Uknjiženo. Zakažite... više

218.115€ 0 €/m²)

  • 0m²

Četvorosoban stan NOVI SAD, 251600€

Centar, Novi Sad

Stan bez ulaganja, odmah useljiv u dva nivoa, sa izuzetnim terasama... Agencijska oznaka stana 1100090, cena stana je 244.200e .000e + 3 % agencijske... više

251.600€ (1 700 €/m²)

  • 4 soba
  • 148m²
  • 4/5 spratova