Za upit zagradje 24 d Mirijevo pronađeno 6647 oglasa

Četvorosoban stan kod Aqua parka sa garažom

Akva Park, Jagodina

Ekskluzivan stan u Jagodini, u naselju Akva Park, predstavlja spoj komfora, funkcionalnosti i prestižnog pogleda. Nalazi se na 5. spratu zgrade... više

186.000€ (1 706 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 109m²
  • 5/5 spratova

Prodaje se nov dvoiposoban stan 70m2 u naselju Erdoglija

Erdoglija, Kragujevac

Prodaje se nov dvoiposoban stan površine 70 m² u naselju Erdoglija. Stan se nalazi na visokom prizemlju zgrade izgrađene 2024. godine, koju... više

145.000€ (2 071 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 70m²
  • vp/6 spratova

Pećinci, Šimanovci - Golubinačka, 56 ari

Šimanovci, Okolina, Pećinci

Pećinci, Šimanovci - Golubinačka plac-građevinsko zemljište, 56 ari, front prema ulici 24m U industrijskoj oblasti Šimanovaca, na liniji projektovane... više

165.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac u Ždraljici na Žeželju 24 ara

Žeželj, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju zemljište u Ždraljici na Žeželju od 24,38 ari. Zemljište je poljoprivredno, po kulturi pašnjak. Nalazi se u blizini vodovoda.... više

19.000€ (7 €/m²)

  • 2438m²

PRODAJA, 2.0 STAN SA GARAZNIM MESTOM, BW NIKA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Prodajemo luksuzan dvosoban stan u zgradi BW Nika.  Zgrada se nalazi u centru kompleksa Beograd na vodi, u neposrednoj blizini Savskog parka,... više

257.000€ (4 672 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 15.sprat

Bor - Borsko jezero – 250kvm + 17a 42kvm ID#22482

Centar, Bor, Bor

Prodaje se apartmanski smeštaj na obali Borskog jezera, na atraktivnoj lokaciji do javne plaže, sportskih terena i hotela. U odličnom stanju... više

410.000€ (1 640 €/m²)

  • Garsonjera
  • 250m²
  • Prizemlje

Plac 20 ari, Obrenovac, Barič – 28 000 €

Barič, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju plac u građevinskom reonu u Bariču, površine 20 ari, pravougaonog oblika, približnih dimenzija 40 m x 50 m. • Plac poseduje mogućnost... više

28.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodaju se dve kuće u naselju Jabučar (Aerodrom)

Jabučar, Kragujevac

Prodaju se dve kuće u mirnom delu naselju Jabučar u Kragujevcu na placu od 3,97a. Prva kuća je površine 240m2 sledeće strukture: - Prizemlje:... više

149.000€ (620 €/m²)

  • 240m²
  • .sprat

Lokal površine 27 m², u blizini centra Jagodine

Širi centar, Jagodina

Na prodaju lokal površine 27 m², smešten u blizini centra Jagodine, idealan za razne delatnosti – butik, kancelariju, salon, menjačnicu, fast... više

26.000€ (962 €/m²)

  • 27m²
  • .sprat

Zvezdara, Cvetkova pijaca, -, 2.5, 61m2, 229970 EUR

Cvetkova Pijaca, Beograd

U ponudi su funkcionalni stanovi u novoizgrađenoj stambeno-poslovnoj zgradi. Zgrada u kojoj su stanovi je izgrađena od kvalitetnih materijala,... više

229.970€ (3 770 €/m²)

  • 3 soba
  • 61m²
  • 1/8 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – Garsonjera Adice 24 m², terasa, parking – kupac

Adice, Novi Sad

Opis oglasa: Na prodaju garsonjera 24 m² u Adicama, na odličnoj lokaciji u mirnom delu naselja. Stan je funkcionalan, svetao i idealan za život... više

42.230€ (1 759 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • Prizemlje

Poljoprivedno zemljište 20 ari, Stubline - 14.000€

Stubline, Obrenovac, Beograd

Prodaje se poljoprivredno zemljište ukupne površine 19,92 ara u Stublinama, podeljeno na dve parcele. Moguća je kupovina i pojedinačno po parceli.... više

14.000€ 0 €/m²)

  • 0m²