Branko Bjegović, Crveni krst, Niš
Prodaje se dvoetažna kuća, prizemlje i sprat sa malim podrumom, u urbanom delu naselja Branko Bjegović površine 240m2 sa placem površine 883m2.... više
165.000€ (687 €/m²)
Merošina, Merošina, Merošina
Na prodaju kuća u selu Baličevac, udaljenom oko 15km od Niša, u opštini Merošina, sa okućnicom i pomoćnim ekonomskim objektima. Kuća je savremene... više
119.000€ (937 €/m²)
Kovanluk, Palilula, Niš
Na prodaju fina porodična kuća na Paliluli iznad restorana Amerikanac, udaljena od centra svega oko 2km. Nekretnina koja je vredna pažnje,... više
107.000€ (445 €/m²)
Palilula, Palilula, Niš
Na prodaju odlična garsonjera na finoj lokaciji blizu Crkve Sv. Nikola i palilulske pijace. U blizini su vrtić, pijaca, autobusko stajalište,... više
45.500€ (1 895 €/m²)
TC Piramida, Novi Beograd, Beograd
Novi Beograd, TC Piramida - Jurija Gagarina lokal, 24m2, 1/1, parking U ponudi za prodaju lep lokal u TC Piramida. Nalazi se na prvom spratu... više
55.000€ (2 291 €/m²)
Centar, Novi Sad
Agencijski ID: 77519, IV/V, dupleks, lift, terasa(2), uknjizen, novogradnja, fasada dobra, parking, ostava. Odlican duplex u samom centru grada!... više
244.200€ (1 650 €/m²)
Novi Sad
Agencijski ID: 88357, I/, terasa, uknjizen, nov luks. Prodaje se fenomenalan troiposoban stan u Sremskoj Kamenici. Stan je na dva nivoa 124m2... više
248.000€ (2 000 €/m²)
Stari Grad, Beograd
Agencijski ID: 106757, VIII/IX, klima, lift, telefon, terasa(2), uknjizen, stara gradnja, pogodan za pp, deljiv. Retko u ponudi, u strogom centru... više
880.000€ (3 651 €/m²)
Kaluđerica, Grocka, Beograd
Komforan trosoban stan, na I/II, etažno grejanje na struju, termo fasada, pvc stolarija sa roletnama i komarnicima. Prostorije: hodnik, dnevna... više
149.000€ (2 013 €/m²)
Centar, Novi Sad
Agencijski ID: 116967, II/. Prodaje se stan, 50m2, u najluksuznijoj zgradi PUPINOVA PALATA. Dnevna soba, kuhinja, spavaca soba, hodnik, kupatilo,... više
247.500€ (4 950 €/m²)
Trstenica, Obrenovac, Beograd
Dve kuće na prodaju, jedna 59m2, druga 54m2 plus podrum 24m2, odlične gradnje, veoma ugodnog enterijera na placu od 107 ari. Voda, struja, asfalt... više
85.000€ (664 €/m²)
Vrbovac, Boljevac, Boljevac
Prodaje se imanje 4ha 42a 44m2 sa kolibom (92m2) sa pomoćnim objektima na građevinskom zemljištu od 42,84a, sve u komadu, koje izlazi na asfaltni... više
19.000€ 0 €/m²)