Za upit zagradje 24 d Mirijevo pronađeno 6646 oglasa

Troiposoban stan NOVI SAD, 240000€

Sajam, Novi Sad

Oglasava se prodaja stana u blizini Novosadskog sajma. Agencijska oznaka 1098272. CENA: 240 000 e + 3 % agencijske provizije. Stan je kompletno... više

240.000€ (2 500 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 96m²
  • 1/6 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 248000€

Liman 1, Novi Sad

Porodična nekretnina. Agenjska oznaka stana 1100051, cena stana je 248000e + 3 % agencijske provizije, Novi Sad, Liman 1, 77 m2, trosoban, visoko... više

248.000€ (3 220 €/m²)

  • 3 soba
  • 77m²
  • 1/5 spratova

Palilula, Karaburma, Generala Aračića, 2.5, 94m2, 240000 EUR

Karaburma, Beograd

U ponudi stan na lepoj lokaciji Karaburme, na par minuta od Bogoslovije. Stan je skoro renoviran, ima dve odvojene spavaće sobe, dnevni boravak... više

240.000€ (2 553 €/m²)

  • 3 soba
  • 94m²
  • 1/3 spratova

Novi Sad, Stari grad, , 8.0, 244m2, 900000EUR

Stari Grad, Novi Sad

Agencijski ID: 132233, 2a, spratna, 1, uknjizen. Prestizna lokacija Starog grada. Pesacka zona. Ulica poplocana kaldrmom - kamenim kockama.... više

900.000€ (3 688 €/m²)

  • 244m²

SREMSKA MITROVICA SREMSKA MITROVICA 249m2 , 135200e

Sremska Mitrovica, Sremska Mitrovica, Sremska Mitrovica

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Sremska Mitrovica, Bulevar Konstantina Velikog, 4.0 kuca od 249 m2, bez terase, na 6.13 ari placa, uradjena... više

135.200€ (542 €/m²)

  • 249m²

Kuća u Stanovu, površina 240 m2

Stanovo, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u Stanovu, blizu Šumarica od 240m2 plus 30m2 pomoćni objekat na 10 ari. Kuća se sastoji od dva nivoa prizemlje i sprat sa... više

199.000€ (829 €/m²)

  • 240m²
  • Prizemlje/2 spratova

Novi Sad, Čenej - Žarka Zrenjanina, 244m2

Čenej, Novi Sad

Novi Sad, Čenej - Žarka Zrenjanina kuća, 244m2, tri terase, Po+PR+Ptk, EG na gas, podrum, garaža, struja, voda, asfalt, plac 7.93a U ponudi... više

230.000€ (942 €/m²)

  • 244m²
  • Prizemlje/1 spratova

Plac Na Fruškoj Gori, 2480 m2

Dobrilovac, Sremski Karlovci, Sremski Karlovci

Na prodaju plac na Fruškoj Gori, 2480m2, 93.000e,nedaleko od Dunava, na lokaciji idealnoj za odmor. Plac se nalazi u blizini saobraćajnice,... više

93.000€ (37 €/m²)

  • 2480m²

Vračar, Kalenić pijaca, , 2.0, 49m2, 245000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 127855, I/VI, lift, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Nudimo vam stan u novogradnji,blizu Kalenic... više

245.000€ (5 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • 1/6 spratova

Kuća 217 m² + pomoćni objekat 59 m², 15 ari, Ub – 240 000 € (OPREMLjENA

Ub

Na prodaju prelepa stambena kuća korisne površine 217 m² sa pomoćnim objektom u vidu dve garaže i kotlarnice u površini od 59 m², a sve to na... više

240.000€ (1 105 €/m²)

  • 217m²
  • .sprat

Porodična kuća u naselju Branko Bjegović 240m2

Branko Bjegović, Crveni krst, Niš

Prodaje se dvoetažna kuća, prizemlje i sprat sa malim podrumom, u urbanom delu naselja Branko Bjegović površine 240m2 sa placem površine 883m2.... više

165.000€ (687 €/m²)

  • 240m²
  • Prizemlje

Kuća, selo Baličevac, Merošina 240m2, plac 33a

Merošina, Merošina, Merošina

Na prodaju kuća u selu Baličevac, udaljenom oko 15km od Niša, u opštini Merošina, sa okućnicom i pomoćnim ekonomskim objektima. Kuća je savremene... više

119.000€ (937 €/m²)

  • 127m²
  • Prizemlje