Za upit zadnjih 15 dana pronađeno 6629 oglasa

Prodaja stanova Beograd – dvosoban stan 41m² (49m²), Vidikovac, kompletno r

Vidikovački venac, Rakovica, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, potpuno renoviran i funkcionalan dvosoban stan na Vidikovcu (opština Rakovica). Stan je uknjižen 1/1... više

190.000€ (3 958 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 48m²
  • 1/7 spratova

PRODAJA TROSOBNOG STANA – LIMAN 1, NOVI SAD, 78m2, NAMEŠTEN

Liman 1, Novi Sad

Na prodaju trosoban stan u Novom Sadu, Liman 1, u ulici Vladislava Kaćanskog, površine 78m². Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku kada... više

250.000€ (3 205 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 78m²
  • vp.sprat

Prodaja dvosobnog renoviranog stana sa terasom Cara Dušana 43m2

Cara Dušana, Novi Sad

U ponudi je prodaja dvosobnog stana površine 43m2 u Novom Sadu. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku u okviru prodaje stanova Novi Sad,... više

125.970€ (2 929 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • 1.sprat

PRODAJA LOKALA NOVI SAD CENTAR – PARIŠKI MAGAZIN 25m2, ODLIČNA LOKACIJA ZA

Centar, Novi Sad

Prodaja lokala u Novom Sadu, u samom centru grada – Pariski magazin. U ponudi je poslovni prostor površine 25m², smešten na prvom spratu jedne... više

50.470€ (2 018 €/m²)

  • 25m²
  • 1.sprat

Prodaje se kuća u Rumenki, 145m2, 13a

Rumenka, Novi Sad

Na prodaju porodična kuća na odličnoj lokaciji, u jednoj od glavnih ulica u Rumenki. Ova nekretnina predstavlja idealnu priliku za porodični... više

203.999€ (1 406 €/m²)

  • 145m²
  • .sprat

Prodaje se kuća u Beški, 120m2

Beška, Okolina, Inđija

Prodaja kuća Beška – na prodaju porodična kuća površine 120 m² (Pr + 1) sa prostranim placem od 20 ari, smeštena u centru mesta Beška, na svega... više

71.400€ (595 €/m²)

  • 120m²
  • .sprat

Prodaje se trosoban stan na Novom Naselju - 62m2

Novo Naselje, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – na prodaju trosoban stan površine 60 m² na traženoj lokaciji Novo Naselje. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku... više

147.900€ (2 385 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 62m²
  • .sprat

Prodaja stanova Novi Sad – Adice | Jednosobni, dvosobni, trosobni i četvoros

Adice, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad u naselju Adice – odlična prilika za kupovinu nekretnine na mirnoj i perspektivnoj lokaciji. U ponudi su jednosobni,... više

96.305€ (1 926 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 50m²
  • Prizemlje/2 spratova

Na prodaju jednosoban stan u Novom Sadu, ulica Veselina Masleše, odlična loka

Detelinara, Novi Sad

Na prodaju jednosoban stan u Novom Sadu, ulica Veselina Masleše, odlična lokacija pogodna kako za život tako i kao investicija. Struktura:... više

94.860€ (2 710 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 35m²
  • 4.sprat

Prodaja četvorosobnog stana Novi Sad – Delux novogradnja 101m2 zakupac, odli

Salajka, Novi Sad

Struktura: Četvorosoban stan Kvadratura: 101 m² Stanje: Novogradnja Sprat: II sprat (lift) Grejanje: Gas Opremljenost: Kompletno namešten... više

339.000€ (3 356 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 101m²
  • 2.sprat

Adice, Novi Sad

153.736€ (1 708 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 90m²
  • 1/2 spratova

Prodaja kuće, poslovno-stambeni objekat, dva stana, parking, garaža - Telep 2

Telep, Novi Sad

U ponudi je prodaja kompletne poslovno-stambene zgrade u Novom Sadu, ukupne površine 235m2 bruto (181m2 neto), smeštene na placu od 408m2, u... više

499.800€ (2 126 €/m²)

  • 235m²
  • Prizemlje/1 spratova