Za upit zadnjih 15 dana pronađeno 7184 oglasa

Prodaje se Lux kuća u centru Inđije

Centar, Inđija

Prodaja kuća Inđija – na prodaju nova luksuzna kuća u samom centru Inđije, na izuzetno atraktivnoj i traženoj lokaciji. Ova nekretnina predstavlja... više

555.900€ (1 462 €/m²)

  • 380m²
  • .sprat

Na prodaju trosoban stan u kući odlična i mirna lokacija u blizini svih potre

Petrovaradin, Novi Sad

Na prodaju trosoban stan u kući u Petrovaradinu, Stari Majur, odlična i mirna lokacija u blizini svih potrebnih sadržaja. U pitanju je trosoban... više

150.380€ (1 903 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 79m²
  • .sprat

Prodaja jednoiposobnog stana 41 m² – Rotkvarija, Novi Sad – visoko prizeml

Rotkvarija, Novi Sad

U ponudi je prodaja jednoiposobnog stana u Novom Sadu, na traženoj gradskoj lokaciji Rotkvarija, ukupne površine 41 m², smeštenog na visokom... više

154.500€ (3 768 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • vp.sprat

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – 2, 5-SOBAN PORODIČNI STAN 59m² – NOVO NASELJE,

Novo Naselje, Novi Sad

Na prodaju je potpuno renoviran dvosoban stan od 59 m², smešten na 7. spratu (od 11) u kvalitetnoj zgradi iz 1980-ih u Novom Naselju, Novi Sad.... više

149.940€ (2 541 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 7/11 spratova

Prodaje se stan u Petra Drapsina centar

Stari Grad, Novi Sad

Opis oglasa U ponudi je potpuno renoviran salonac u centru Novog Sada, idealan kako za život, tako i za izdavanje stanova Novi Sad. Stan se... više

180.250€ (3 055 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 2/4 spratova

Prodaje se četvorosoban stan u kući, Veternik - 90m2

Veternik, Novi Sad

Prodaje se četvorosoban sran u kući, uknjižen i pogodan za kupovinu putem stambenog kredita. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe sa kuhinjom... više

127.500€ (1 416 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 90m²
  • 1.sprat

Na prodaju – stanovi u novogradnji u Centru Niša, kod Filozofskog fakulteta

Filozofski fakultet, Medijana, Niš

U ponudi su stanovi u novogradnji na najatraktivnijoj lokaciji u Centru Niša, u neposrednoj blizini Filozofskog fakulteta. Zgrada je projektovana... više

172.150€ (2 494 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 69m²
  • 4/7 spratova

PRODAJA LUX STANOVA NOVI SAD – CENTAR – SMART STANOVI 0.5 DO 4.0 – POSLOV

Centar, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom... više

232.060€ (3 315 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • 3/8 spratova

Na prodaju luksuzna kuća na sprat – 206 m², Pantelej/Niš

Slanci, Palilula, Beograd

Prodaje se prostrana kuća na sprat površine 206 m² na ravnom, uređenom placu od 5,75 ari sa dvorištem na dve strane, idealna za ljubitelje prirode,... više

400.000€ (1 941 €/m²)

  • 206m²
  • /1 spratova

Oglas

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Telep. U ponudi su stanovi u izgradnji različitih struktura – od jednosobnih, dvosobnih, trosobnih i četvorosobnih... više

118.034€ (2 682 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 44m²
  • Prizemlje/6 spratova

Prodaja stanova u Pančevu – jednosobni, dvosobni, trosobni i četvorosobni s

Gornji Grad Margita, Pančevo

Prodaja stanova Pančevo – Kvalitetna novogradnja, različite strukture i kvadrature, odlična lokacija U ponudi je prodaja stanova u Pančevu... više

188.894€ (2 275 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 83m²
  • 2/4 spratova

Moderni jednoiposobni stanovi u kvalitetnoj novogradnji

Palilula, Niš

Moderni jednoiposobni stanovi u kvalitetnoj novogradnji U prodaji su jednoiposobni stanovi u savremenoj zgradi građene po modernim standardima.... više

116.000€ (1 784 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • Prizemlje/7 spratova