Za upit zadnjih 15 dana pronađeno 7246 oglasa

Novi Beograd, Airport City Belgrade - Đorđa Stanojevića, 84m2

Airport City Belgrade, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Airport City Belgrade - Đorđa Stanojevića 3.0, 84m2 (terasa), drugi sprat, CG, lift, telefon, interfon, garaža Prodaje se trosoban... više

336.000€ (4 000 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 84m²
  • 2.sprat

Palilula, Bogoslovija - Bata Lakina, 39m2

Bogoslovija, Palilula, Beograd

Palilula, Bogoslovija - Bata Lakina 1.5, 39m2 (terasa 4m2), 1/4, TA, interfon U ponudi za prodaju jednoiposoban stan odličnog rasporeda i... više

138.500€ (3 551 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • 1/4 spratova

Pančevo, Kotež I - Vršačka, 79m2

Kotež I, Pančevo

Pančevo, Kotež I - Vršačka 3.0, 79m2 (lođa 6m2), 1/4, CG, telefon, interfon, podrum Prodaje se prostran trosoban stan u mirnom delu naselja... više

125.000€ (1 582 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 79m²
  • 1/4 spratova

Surčin, Jakovo - Boljevačka, plac 103.66 ari

Jakovo, Surčin, Beograd

Surčin, Jakovo - Boljevačka plac, 103.66 ari Na prodaju poljoprivredno zemljište u građevinskoj zoni u Jakovu. Zemljište je pravougaonog oblika,... više

787.816€ 0 €/m²)

  • 0m²

Stari grad, Kopitareva gradina - Džorža Vašingtona, 37m2

Kopitareva Gradina, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Kopitareva gradina - Džorža Vašingtona 2.0, 37m2 + lođa 10m2, PR/5, EG, telefon, interfon Prodaje se kompletno renoviran stan... više

160.000€ (4 324 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 37m²
  • Prizemlje/5 spratova

Ekskluzivna vila u Istri!

Kaštel, Buje

Buje - Kaštel, 186m2 kuća, 4.0, 186m2, dve terase, PR+I, toplotna pumpa, ostava, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt U samom srcu... više

720.000€ (3 870 €/m²)

  • 186m²
  • Prizemlje/1 spratova

NA PRODAJU PLAC OD 116,23 ari

Petrovac, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac od 116,23 ari. Plac se nalazi u naselju Petrovac nedaleko od magistralnog puta Kragujevac Topola. Plac se sastoji iz 4 parcele... više

72.100€ (6 €/m²)

  • 11623m²

Palilula, Palilulska pijaca - 27. marta, 90m2

Palilulska pijaca, Palilula, Beograd

Palilula, Palilulska pijaca - 27. marta lokal, 90m2, prizemlje Izvanredan lokal, na odličnoj lokaciji u strogom centru, preko puta Palilulske... više

280.000€ (3 111 €/m²)

  • 90m²
  • Prizemlje

Plac, Popovac, 1294 m2

Popovac, Crveni krst, Niš

Na prodaju odličan plac, u selu Popovac nadomak Niša. Nalazi se u naseljenom delu. Na plac se ulazi direktno sa asvaltirane ulice. Plac je gradsko... više

26.000€ (20 €/m²)

  • 1294m²

Na prodaju poljoprivredno zemljište u Knežici

Knežica, Doljevac, Doljevac

Prodaje se poljoprivredno zemljište površine 47,2 ara u Knežici, opština Doljevac. Zemljište se nalazi na 400 metara od glavnog asfaltnog puta.... više

4.000€ (0 €/m²)

  • 4719m²

Kuća Ilićevo 230m2

Ilićevo, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju porodična kuća na 3,81 ari placa u naselju Ilićevo. Kuća je spratna.U prizemlju se nalazi garaža i stambeni deo koji se sastoji... više

150.000€ (652 €/m²)

  • 230m²
  • Prizemlje

Savski venac, centar - Sarajevska, 514m2

Centar (Savski venac), Savski Venac, Beograd

Savski venac, centar - Sarajevska lokal, 514m2, inverter klime Kompletno sređen poslovni prostor – 514 m², dva nivoa, visina plafona 3+m.... više

1.500.000€ (2 918 €/m²)

  • 514m²
  • Prizemlje