Za upit zadnjih 15 dana pronađeno 7336 oglasa

Dve kuće sa placem 65.39 ari, put za Donje Vlase

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju dve kuće, veća i manja, sa prelepim placem, na pola puta od Donjeg Vlasa. Plac je površine 65,39 ari u jednom komadu. Kuće su potpuno... više

110.000€ (440 €/m²)

  • 250m²
  • 1.sprat

Palilula, Višnjica - Ramadanska, plac 11 ari

Višnjica, Palilula, Beograd

Palilula, Višnjica - Ramadanska plac, 11 ari, front prema ulici 19m x 60m, struja, voda Građevinska parcela sa predivnim pogledom na Dunav.... više

82.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju poslovna hala

Stubica, Okolina, Paraćin

Nudimo vam jedinstvenu priliku da postanete vlasnik poslovne hale površine 570 m² sa pratećim poljoprivrednim zemljištem od 26 ari. Ovaj objekat... više

90.000€ (157 €/m²)

  • 570m²
  • .sprat

Prodaja, Kuća, Varvarin

Varvarin

Prodaje se komplatno imanje sa dve odvojene kuce od 106 m2 i 124 m2 u osnovi, sa pomocnim objektima, na placu povrsine 95,66 ari. U cenu ulazi... više

150.000€ (652 €/m²)

  • 230m²
  • Prizemlje

Kuća 49m2, 10 ari placa, Konatice, Obrenovac - 28.000€

Konatice, Obrenovac, Beograd

Na prodaju kuća u Konaticama, površine 49m2, na placu od 10 ari, u mirnom i prijatnom delu Konatica. Kuća se sastoji iz dnevnog boravka sa... više

28.000€ (571 €/m²)

  • 49m²
  • .sprat

Stan 29.40m², PR - Novi ritam Novog Sada - 64.680€

Veternik, Novi Sad

Zadovoljstvo nam je što smo u prilici da ponudimo stanove u novogradnji koji se prostiru u sklopu savremenog stambenog kompleksa, osmišljen... više

64.680€ (2 230 €/m²)

  • Garsonjera
  • 29m²
  • Prizemlje/3 spratova

Na prodaju kuća – Mala Moštanica | 150 m² | 6, 5 ari - 130.000

Mala Moštanica, Obrenovac, Beograd

Prodaje se kvalitetna porodična kuća ukupne površine 150 m², smeštena na lepo uređenom placu od 6,5 ari, u mirnom delu Male Moštanice. Kuća... više

130.000€ (866 €/m²)

  • 150m²
  • .sprat

Plac za gradnju, industrijska zona, kod Yure 4310m2

Donje Medjurovo, Palilula, Niš

Na prodaju odličan plac, gradsko građevinsko zemljište u industrijskoj radnoj zoni Donje Međurovo, pored Yure i Shinvona. Plac se nalazi pored... više

156.000€ (36 €/m²)

  • 4310m²

Dvosoban stan PETROVARADIN, 125000€

Blok 8, Novi Sad

Agencijska šifra - 1102334... UKNJIŽEN komforan dvosoban stan u Bloku 8 za potpuno renoviranje... Kvalitetna starija zgrada sa liftom. Stan... više

125.000€ (1 984 €/m²)

  • 2 soba
  • 63m²
  • 2/7 spratova

Kuća u Sićevu 96m2, plac 637m2

Sićevo, Niška banja, Niš

Na prodaju kuća u Sićevu, u blizini etno sela „VIA MILITARIS“, pored regionalnog puta Niš-Pirot, površine u osnovi 96m2, spratnosti P+I+II+Pk... više

42.000€ (437 €/m²)

  • 96m²
  • 2.sprat

Plac za gradnju u Donjem Dušniku 804 m2, sa objektom za rušenje

Donji Dušnik, Gadžin Han, Gadzin Han

Na prodaju građevinsko zemljište u Donjem Dušniku, površine 804 m2. Nalazi se u mirnom delu naselja i na parceli je stariji objekat za rušenje... više

13.500€ (16 €/m²)

  • 804m²

Jednosoban stan, 40 m2, na prestižnoj lokaciji

Medicinski fakultet, Medijana, Niš

Stan se nalazi u zgradi na uglu Dragiše Cvetkovića i Sremske ulice, odmah uz park Svetog Save i bulevarske pijace. Svetao. Dvostrano orijentisan... više

57.000€ (1 425 €/m²)

  • 1 soba
  • 40m²
  • 6/6 spratova