Za upit sumadija pronađeno 440 oglasa

Kragujevac, Denino brdo - 544 m2, gradsko građevinsko zemljište

Denino Brdo, Kragujevac, Kragujevac

Građevinsko zemljište, površine 544 m2, parcela uknjižena, vlasnik 1/1. Nalazi se u naselju Denino brdo, u mirnoj ulici, nedaleko od crkve,... više

52.000€ (95 €/m²)

  • 544m²

Vikend kuća u Konjuši

Konjuša, Knić, Knić

Na prodaju vikend kuća površine 80 m2, na 33 ari placa ispod planine Tipac po ceni od 38. 000 eura. Nalazi se u selu Konjuša,opština Knić,... više

38.000€ (475 €/m²)

  • 80m²
  • Prizemlje

Šumarice, Kragujevac - ozakonjena kuća 292 m2 i pomoćni objekat 42 m2, na pl

Šumarice, Kragujevac, Kragujevac

Vredno pažnje. Na prodaju kuća novije gradnje, komplet sređena i uređena za svakodnevni život. Ozakonjena je kao i pomoćni objekat, urađena... više

175.000€ (599 €/m²)

  • 292m²
  • Prizemlje/3 spratova

Odlična kuća na mirnoj lokaciji

Palilule, Kragujevac, Kragujevac

Kuća na odličnoj i mirnoj lokaciji, na uglu dve ulice. Nalazi se u blizi TC Big Fashion. Plac je veliki, površine preko 6 ari, pravilnog oblika.... više

275.000€ (1 718 €/m²)

  • 160m²
  • Prizemlje

U ponudi stan u Bresnici od 98 m2 sa dvorištem

Bresnica, Kragujevac, Kragujevac

Prodaje se stan u Bresnici sa pripadajućim dvorištem. Stan u kući koji ima 98m2. Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa kuhinjom i špajzom,... više

98.000€ (1 000 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 98m²
  • Prizemlje/2 spratova

Poljoprivredno zemljište sa mogucnošću prenamene u građevinsko - Dragobrać

Dragobraća, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene, koje se nalazi se u naselju Dragobraća kod Kragujevca, u neposrednoj blizini uz... više

87.000€ (10 €/m²)

  • 8445m²

STAN NA BUBNJU 47 kvadrata

Bubanj, Kragujevac

Prodaje se duplex u Kragujevcu, naselje Bubanj, u ulici Episkopa Save, nedaleko od osnovne škole, srednje škole, fakulteta, vrtića, marketa,... više

94.000€ (2 000 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 47m²
  • 5/5 spratova

Na prodaju parcela od 95,53 ari

Botunje, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju parcela u Botunju Cerjak Vinogradi od 9553 m2 .Deo zemljišta je poljoprivredno zemljište, njiva veličine 70.23 ari. Drugi deo parcele... više

6.000€ (0 €/m²)

  • 9553m²

Na prodaju stan u Kragujevcu

Aerodrom, Kragujevac

Na divnim i živopisnim brežuljcima u srcu Šumadije, Kragujevcu, u oazi mira zaklonjenoj od buke i gradske vreve smešten je izuzetan stambeni... više

155.872€ (1 833 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 85m²
  • 4/4 spratova

Novogradnja u centru- Donja Erdoglija

Erdoglija, Kragujevac, Kragujevac

U ponudi su stanovi u izgradnji stambenog objekta u blizini Glavne crkve, Kragujevačke gimnazije, Velikog parka i gradske pijace. Stan br.7... više

98.550€ (2 142 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 2/4 spratova

Plac u Dragobraći, kod Kragujevca - 6000 m2 građevinsko zemljište

Dragobraća, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju parcela površine 6000 m2, gradsko građevinsko zemljište, u Dragobraći. Na parceli je odrađena prenamena zemljišta u gradsko građevinsko... više

180.000€ (30 €/m²)

  • 5968m²

Knić, kuća sa ugostiteljskim objektima na placu površine 1500 m2

Knić, Knić, Knić

Na prodaju kuća u Kniću površine 132 m2 na placu od 15 ari. Od centra Knića udaljena je 500 m, smeštena u lepom i mirnom kraju koji pruža... više

103.000€ (780 €/m²)

  • 132m²
  • Prizemlje