Erdoglija, Kragujevac
U ponudi je savremeni stambeni objekat u Kragujevcu, projektovan po visokim standardima kvaliteta gradnje i komfora stanovanja. Posebna pažnja... više
96.350€ (2 050 €/m²)
Žunje, Knić, Knić
Prodaje se plac na Gružanskom jezeru, udaljen na 100m od vode. Moguća kupovina celog placa a i parcijalno uz dogovor sa vlasnikom. Za sve informacije... više
31.000€ (11 €/m²)
Cerovac, Kragujevac, Kragujevac
Na prodaju plac u Cerovcu kod Kragujevca, površine 16368 m2 koji je uknjižen na firmu i u vlasništvu je 1/1. Plac je poljoprivredno zemljište... više
165.000€ (10 €/m²)
Jovanovac, Kragujevac
Prodaje se poljoprivredno zemljište 1. klase površine 269 ari, idealno za sadnju i uzgoj. Parcela se nalazi u Jovanovcu, na 2,5km od TC,, Delta... više
404.100€ 0 €/m²)
Balosave, Knić, Knić
Na prodaju kuća u Balosavama-Gruža od 70m2 na dva hektara okućnice.Nalazi se 100 metara od glavnog puta za Kraljevo. Asfalt prolazi pored same... više
60.000€ (857 €/m²)
Centar, Rača, Rača
Na prodaju poljoprivredno i šumsko zemljište u Malom Krčmaru, površine 4,00 ha i parcela 50 ari, na kojoj je građevinsko zemljište 5 ari, po... više
17.000€ (0 €/m²)
Erdoglija, Kragujevac, Kragujevac
U ponudi su stanovi u izgradnji stambenog objekta u blizini Glavne crkve, Kragujevačke gimnazije, Velikog parka i gradske pijace. Stan br.32... više
91.950€ (2 138 €/m²)
Pajsijević, Knić, Knić
Prodaje se kuća od 160m2 sa okućnicom i imanjem u Pajsijeviću. Kuća i okućnica se nalaze na oko 3,5 hektara zemlje, gde se nalazi kuća, štala,... više
62.000€ (387 €/m²)
Jovanovac, Kragujevac
Na prodaju plac površine 1 hektar na ulazu u Kragujevac blizu glavnog puta. Ovakva pozicija predstavlja izuzetnu priliku za investitore koji... više
1.050.000€ 0 €/m²)
Mala Vaga, Kragujevac, Kragujevac
Na prodaju lokal od 58m2 na Maloj Vagi.Lokal je u objektu stare gradnje pored same ulice, kod ambulante br.2. Za sve informacije i razgledanje... više
40.000€ (689 €/m²)
Male Pčelice, Kragujevac, Kragujevac
Na prodaju plac u Kragujevcu, naselje Male Pčelice, površine 4072 m2. Četiri parcele, koje čine celinu, su poljoprivredno zemljište sa mogućnošću... više
60.000€ (14 €/m²)
Korićani, Kragujevac, Kragujevac
Na prodaju kuća u Kragujevcu, naselje Korićani, koja se nalazi na magistralnom putu Kragujevac - Kraljevo. Kuća je novije gradnje, urađena je... više
350.000€ (3 608 €/m²)