Za upit sumadija pronađeno 440 oglasa

Kuća u Batočini, selo Batočina, 25 m2, plac 1348 m2

Batočina, Batočina, Batočina

Na prodaju kuća u Batočini, površine 25 m2, plac 1348 m2. Strukturu kuće čini prizemlje, na kome od prostorija ima hodnik i tri sobe. Ispod... više

16.000€ (640 €/m²)

  • 25m²
  • Prizemlje

Plac, Desimirovac kod Kragujevca- površina 5000 m2, poljoprivredno zemljište

Desimirovac, Kragujevac, Kragujevac

Plac je pogodan za izgradnju kuće, vikendice, hale, kao i za sve vrste zasada. Prodaje se zemljište površine 5000 m2, od već postojećih parcela.... više

17.000€ (3 €/m²)

  • 5000m²

Plac u Korićanima od 33,58 ari

Korićani, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u Korićanima od 33,58 ari. Zemljište je po kulturi njiva treće klase, a po vrsti poljoprivredno zemljište. Na parceli nema... više

45.000€ (13 €/m²)

  • 3358m²

Stambeni objekat Kragujevac Pivara

Pivara, Kragujevac

Porodicna kuća (Pr+Sp1+Pk) ukupne površine 330m2 i 105m2 u osnovi, sa terasama koje su pod krovom. Objekat je podeljen u tri odvojena stana... više

180.000€ (545 €/m²)

  • 330m²
  • /3 spratova

Poljoprivredno zemljište, voćnjak u rodu u Malom Krčmaru kod Rače - ukupna

Centar, Rača, Rača

Na prodaju poljoprivredno zemljište, celina koju čine četiri parcele, njive 4.klase na kojima je podignut voćnjak, zasad šljiva, koje su u rodu.... više

36.000€ (1 €/m²)

  • 28437m²

Kuća u Kragujevcu, naselje Korićani, površina 91 m2 u osnovi, plac površine

Korićani, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju uknjižen plac u Kragujevcu, građevinsko zemljište, naselje Korićani. Površina parcele je 1123 m2 i nalazi se u mirnoj ulici nedaleko... više

85.000€ (643 €/m²)

  • 132m²
  • Prizemlje

Vučkovica, kod Knića -kuća, površine 92 m2 i pomoćna zgrada površine 50 m

Vučkovica, Knić, Knić

Na prodaju kuća u Vučkovici kod Knića, površine 92 m2, prizemna sa natkrivenom terasom, koja od prostorija ima dve spavaće sobe, hodnik, kupatilo,... više

80.000€ (879 €/m²)

  • 91m²
  • Prizemlje

Odlična ponuda! Plac 20503m2, Topola

Božurnja, Topola, Topola

Na prodaju odličan plac u Topoli. Plac je površine 20503m2 i pruža odlične mogućnosti za gradnju. Nedaleko od placa je prelepa Etno kuća i vinarija... više

100.000€ (4 €/m²)

  • 20503m²

Na prodaju kuća od 84 m2 na placu površine 2059 m2- Milatovac kod Batočine (

Milatovac, Batočina, Batočina

Kuća se nalazi na 10 km autoputem od centra Kragujevca, na skretanju za Milatovac. Uknjižena je kao pomoćna zgrada ali nije ozakonjena. Vlasnik... više

35.000€ (416 €/m²)

  • 84m²
  • Prizemlje

Kragujevac, lokal u centru, površine 45 m2, podrum 25 m2

Centar, Kragujevac, Kragujevac

U centru Kragujevca, na prodaju lokal površine 45 m2, koji je podeljen na dva dela. Lokal je do ulice, koja je prometna, pogodan je za razne... više

125.000€ (1 785 €/m²)

  • 70m²
  • Prizemlje

Plac na Gružanskom jezeru

Knić, Knić, Knić

Na prodaju plac na Gružanskom jezeru u naselju Ilići, Knićanska strana od 3 ara za 10.000 e. Plac je P4. Plac se nalazi na 150 m od obale. Prelep... više

10.000€ (33 €/m²)

  • 300m²

Retko u ponudi - Resnik kod Kragujevca - površina 59866 m2, poljoprivredno ze

Resnik, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju poljoprivredno zemljište u naselju Resnik kod Kragujevca, dve parcele koje čine celinu, udaljenu od prvih kuća 400 metara, a od asfaltnog... više

92.000€ (1 €/m²)

  • 59866m²