Za upit sumadija pronađeno 440 oglasa

Kuća 76 m² , Pivara, Kragujevac

Pivara, Kragujevac

Na prodaju kuća na Pivari u Kragujevcu, sa dvorištem i ukupnom površinom placa od 1.8 ari. Kuća ima 76 m² i sastoji se od verande, hodnika,... više

109.000€ (1 434 €/m²)

  • 76m²
  • .sprat

NA PRODAJU PLAC OD 116,23 ari

Petrovac, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac od 116,23 ari. Plac se nalazi u naselju Petrovac nedaleko od magistralnog puta Kragujevac Topola. Plac se sastoji iz 4 parcele... više

72.100€ (6 €/m²)

  • 11623m²

Kuća u Kragujevcu

Kozujevo, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća površine 72m2 na placu od 11.60 ari . Nalazi se u Kozujevu na 5 km udaljenosti od centra grada, u parkovskom okruženju obzirom... više

62.000€ (861 €/m²)

  • 72m²
  • Prizemlje

PRILIKA KOJU NE VREDI PROPUSTITI – KUĆA U BRZANU!

Brzan, Okolina, Batočina

Na prodaju je kuća površine 47 m² na placu od 4,24 ara, smeštena na mirnoj i izuzetnoj lokaciji u Brzanu. Objekat zahteva ulaganje, ali pruža... više

25.000€ (531 €/m²)

  • 47m²
  • Prizemlje

Kuća na Vašarištu 200m2

Vašarište, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća na Vašarištu površine 200m2. Kuća je etažirana i sastoji se od tri stana. Svaki stan čine hodnik, dve spavaće sobe, dnevni... više

180.000€ (900 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje/2 spratova

U ponudi kuća u naselju Erdeč 220 m2

Erdeč, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u naselju Erdeč od 220 m2 na 4 ara. Kuća se nalazi pored asfaltnog puta u naselju, blizu škole, marketa i autobuskog stajališta.Vlasništvo... više

155.000€ (704 €/m²)

  • 220m²
  • Prizemlje

Ugostiteljski objekat u blizini Orašca

Orašac, Aranđelovac, Aranđelovac

U ponudi je stambeno poslovni objekat, sa velikom salom za veselja, sa 250 sedećih mesta. Objekat poseduje kuhinju, dva mokra čvora. U cenu... više

170.000€ (340 €/m²)

  • 500m²
  • Prizemlje

Poljoprivredno i šumsko zemljište u Rači - ukupna površina 20164 m2

Centar, Rača, Rača

Na prodaju poljoprivredno i šumsko zemljište, u Rači, ukupne površine 20164 m2. Zemljište se sastoji od više parcela koje daju ukupno navedenu... više

5.000€ (0 €/m²)

  • 20164m²

Poljoprivredno i šumsko zemljište u Malom Krčmaru kod Rače - ukupna površ

Centar, Rača, Rača

Na prodaju poljoprivredno i šumsko zemljište, u Malom Krčmaru, kod Rače, ukupne površine 10746 m2. Zemljište se sastoji od dve parcele koje... više

2.500€ (0 €/m²)

  • 10746m²

Kragujevac, industrijska zona - građevinsko zemljište 7611 m2, sa priključci

Bubanj, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u Kragujevcu, gradsko građevinsko zemljište, površine 7611 m2, dimenzija 40mx200m, u industrijskoj zoni, pogodan za izgradnju... više

950.000€ (124 €/m²)

  • 7611m²

Na prodaju dve kuće u jednom dvorištu - Šest Topola

Šest Topola, Kragujevac, Kragujevac

Prodaje se parcela od 4 ara u Ljubinim livadama sa dve kuće. Jedna kuća je starije gradnje (građena osamdesetih godina), dok je druga novije... više

120.000€ (670 €/m²)

  • 179m²
  • Prizemlje

Kuća u Kragujevcu, naselje Opornica - osnova 54 m2, pomoćni objekat 61 m2, pl

Opornica, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u Kragujevcu, naselje Opornica, površine u osnovi 54 m2 i pomoćni objekat površine 61 m2, na placu površine 512 m2. Strukturu... više

120.000€ (1 111 €/m²)

  • 108m²
  • Prizemlje