Za upit sumadija pronađeno 440 oglasa

Plac u Žunju 11,6 ari

Knić, Knić, Knić

Na prodaju plac u naselju Žunje, kod Knića, u blizini Gružanskog jezera , koji je poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene u građevinsko.... više

25.000€ (21 €/m²)

  • 1160m²

Stan 54 m2, prvi sprat - Kragujevac, Pivara, u izgradnji

Pivara, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stan površine 54 m2, u izgradnji u Kragujevcu, u naselju Pivara. Od prostorija ima, uz hodnik i dnevni boravak sa trpezarijom, dve... više

110.880€ (2 053 €/m²)

  • 3 soba
  • 54m²
  • 1/3 spratova

Jednoiposoban stan 32 m², Centar, Kragujevac, 1. sprat

Centar, Kragujevac

Na prodaju stan u centru Kragujevca, na jednoj od najtraženijih lokacija, u neposrednoj blizini Prve kragujevačke gimnazije, pozorišta i Ambulante... više

85.000€ (2 656 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 32m²
  • 1.sprat

Lokal u centru 23 m2

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju lokal u širem centru sa centralnim grejanjem, pavougaonog oblika. Ovo je topla preporuka Bulevar grupe. Za sve informacije i razgledanje... više

38.500€ (1 673 €/m²)

  • 23m²
  • Prizemlje

Na prodaju plac Guncati

Guncati, Knić, Knić

Na prodaju plac od 21 ara u Guncatima . Zemljište se vodi kao poljoprivredno, može da se radi prenamena u građevinsko. Za sve informacije i... više

21.000€ (9 €/m²)

  • 2101m²

Plac u Kniću, površina 3050 m2 neuknjižena vikendica 32 m2

Knić, Knić, Knić

Na prodaju plac na jezeru, na putu Knić Čačak, površine 3050 m2, sa neuknjiženom vikendicom 32 m2. Na placu se nalazi arteski bunar, sagrađena... više

100.000€ (32 €/m²)

  • 3050m²

Plac u Junkovcu, pored magistralnog puta Rača Topola- površina 5245 m2, polj

Junkovac, Topola, Topola

Na prodaju plac u selu Junkovac, kod Topole, površine 5245m2. Plac čine dve parcele, koje su poljoprivredno zemljšte, ali se može izvršiti prenamena.... više

25.000€ (4 €/m²)

  • 5245m²

Plac na Gružanskom jezeru

Knić, Knić, Knić

Na prodaju plac na Gružanskom jezeru, Knićanska strana od 3 ara za 8.000 e. Plac je P11. Plac se nalazi na 150 m od obale. Prelep kraj i prelep... više

8.000€ (26 €/m²)

  • 300m²

Kragujevac, Denino brdo - 554 m2, gradsko građevinsko zemljište

Denino Brdo, Kragujevac, Kragujevac

Građevinsko zemljište, površine 554 m2, parcela uknjižena, vlasnik 1/1. Nalazi se u naselju Denino brdo u mirnoj ulici, nedaleko od crkve, markreta... više

52.600€ (94 €/m²)

  • 554m²

Novogradnja u centru- Donja Erdoglija

Erdoglija, Kragujevac, Kragujevac

U ponudi su stanovi u izgradnji stambenog objekta u blizini Glavne crkve, Kragujevačke gimnazije, Velikog parka i gradske pijace. Stan br.29... više

99.100€ (2 154 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 4/4 spratova

Plac na prodaju u Resniku, 10ari

Cerovac, Kragujevac

Na prodaju građevinsko zemljište u Kragujevcu, ukupne površine 10 ari. Plac je deljiv, što pruža dodatnu fleksibilnost za različite namene... više

8.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodaja stanova u Kragujevcu – novi luksuzni stambeni kompleks u izgradnji sm

Centar, Kragujevac

Novi luksuzni stambeni kompleks u izgradnji smešten u mirnoj ulici u samom centru grada. U ponudi su jednosobni i dvosobni stanovi vrhunskog... više

96.888€ (2 202 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 44m²
  • 3/6 spratova