Za upit sumadija pronađeno 440 oglasa

Aranđelovac, Ilije Garašanina, dve kuće, 180m2+48m2 ID#1598

Banja, Aranđelovac, Aranđelovac

Aranđelovac - selo Banja, 180m2+48m2, na 89 ari placa LOKACIJA: Na prodaju kuća udaljena 5 km od Aranđelovca, 6 km od Topole, 75 km od Beograda.... više

196.000€ (1 088 €/m²)

  • 180m²
  • Prizemlje/1 spratova

Okolno mesto, Bukulja, -, Kuća, 350m2, 1080000 EUR

Bukulja, Aranđelovac

U prilici smo da Vam ponudimo nesvakidašnju nekretninu na izuzetno atraktivoj lokaciji. U pitanju je prelepo uređeno i osmišljeno imanje na... više

1.080.000€ (3 085 €/m²)

  • 350m²

Prodaje se kuća Bagramer

Bagremar, Kragujevac, Kragujevac

U mirnom delu grada na placu površine 4.8ari prodaje se kuća površine 270m2. Kuća se sastoji od tri trosobne jedinice, koje mogu biti potpuno... više

179.000€ (662 €/m²)

  • 270m²
  • Prizemlje/3 spratova

Prodaje se lokal u Glavnoj ulici u Kragujevcu

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju lokal površine 59 m2. Nalazi se u Kragujevcu u najužem centru grada u Glavnoj ulici. Za sve informacije i razgledanje stojimo vam... više

180.000€ (3 050 €/m²)

  • 59m²
  • Prizemlje

Poslovni prostor u centru u blizini autobuske stanice

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju prizemlje kuće koje obuhvata ugostiteljski objekat i poslovni prostor. Kuća izlazi na dve ulice. Prizemlje ima 150m² i obuhvata restoran... više

289.000€ (2 049 €/m²)

  • 141m²
  • Prizemlje

Plac na Gružanskom jezeru od 4,5 ara

Žunje, Knić, Knić

Na prodaju zemljište na Gružanskom jezeru - Žunje. Zemljište je po kulturi njiva treće klase, a po vrsti poljoprivredno zemljište. Na parceli... više

11.000€ (24 €/m²)

  • 450m²

Impozantna nekretnina, centar Kragujevca - vila, površine 302 m2

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju Impozantna nekretnina, smeštena u samom centru grada Kragujevca sa pogledom na glavnu crkvu, pruža putnicima divan boravak i iskustvo... više

279.000€ (923 €/m²)

  • 302m²
  • Prizemlje

Plac u Ilćevu, Kragujevac - površina 2073 m2, zemljište u građevinskom pod

Ilićevo, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u naselju Ilićevo, kod Kragujevaca, površine 2073 m2. Parcela je zemljište u građevinskom području, šuma 3.klase. Nalazi se... više

20.000€ (9 €/m²)

  • 2073m²

Kragujevac, kuća i garaža, naselje Pivara - površina 154 m2, plac 310 m2

Lekina Bara, Kragujevac, Kragujevac

Prodaje se kuća u Kragujevcu, naselje Pivara, novije gradnje, bez ulaganja i odmah useljiva. Kuća je dvoetažna, korisne površine 154 m2, komplet... više

180.000€ (1 168 €/m²)

  • 154m²
  • Prizemlje

Na prodaju kuća 246m2

Banja, Okolina, Aranđelovac

KUĆA NA PRODAJU – ARANĐELOVAC Odlična prilika za porodicu ili investiciju! Na prodaju kuća ukupne površine 246 m², smeštena na prostranom... više

110.000€ (447 €/m²)

  • 246m²
  • .sprat

Na prodaju dvosoban stan 57 m² – Mala Vaga, Kragujevac-Moguća kupovina pute

Mala vaga, Kragujevac

Prodaje se dvosoban stan površine 57 m² u porodičnoj kući, u mirnom i lepo uređenom naselju Mala Vaga u Kragujevcu. Stan je funkcionalnog rasporeda... više

74.100€ (1 300 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • Prizemlje/2 spratova

Poljoprivredno zemljište u Kormanu

Korman, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju njiva u Kormanu površine 23 ari . Nalazi se u blizini firme Korman put. Za sve informacije i razgledanje stojimo vam na raspolaganju,... više

4.500€ (1 €/m²)

  • 2307m²