Za upit sumadija pronađeno 440 oglasa

Kusovac kod Knića, poljoprivredno zemljište 3230 m2

Kusovac, Knić, Knić

Na prodaju poljoprivredno zemljište u selu Kusovac kod Knića, površine 3230 m2.... više

16.000€ (4 €/m²)

  • 3230m²

Kompletno sređena kuća u Vinogradima sa odličnim placem

Vinogradi, Kragujevac, Kragujevac

Kompletno sređena kuća u naselju Vinogradi, sa prelepim prostranim pravougaonim placem površine 12,73 ara. Na prizemnom delu nalazi se prostrani... više

220.000€ (1 317 €/m²)

  • 167m²
  • Prizemlje

Žirovnica -Poljoprivredno zemljište 9344 m2

Žirovnica, Batočina, Batočina

Na prodaju poljoprivredno zemljište u Žirovnici, površine 9344 m2 .... više

40.000€ (4 €/m²)

  • 9344m²

Zemljište u Ždraljici 22 ara

Ždraljica, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju zemljište u Ždraljici od 22.11 ari. Zemljište je u građevinskom području, po kulturi njiva treće klase. Nalazi se između asfaltnog... više

21.000€ (9 €/m²)

  • 2211m²

Zemljište u Radmiloviću, Knić

Knić, Knić, Knić

Na prodaju zemljište u selu Radmilović, opština Knić od 3 hektara i 45 ari. Zemljište je poljoprivredno, po kulturi njive prve,druge i treće... više

36.000€ (1 €/m²)

  • 34496m²

Plac u Maršiću od 19.14 ari

Maršić, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u centru Maršića, pored puta za Korman. Zemljište je gradsko građevinsko 10.97 ari, a ostalo je poljoprivredno. Parcela se... više

59.000€ (30 €/m²)

  • 1914m²

Kragujevac, stan na trećem spratu u ekskluzivnoj zoni 78,34 m2, u izgradnji

Centar, Kragujevac, Kragujevac

U ekskluzivnoj zoni, nadomak samog, strogog, centra grada, na prodaju stan u izgradnji površine 78,34 m2. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade... više

172.348€ (2 209 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 3/7 spratova

Kragujevac, stan na trećem spratu u ekskluzivnoj zoni 82,57 m2, u izgradnji

Centar, Kragujevac, Kragujevac

U ekskluzivnoj zoni, nadomak samog, strogog, centra grada, na prodaju stan u izgradnji površine 82,57 m2. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade... više

181.654€ (2 215 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 82m²
  • 3.sprat

Stambeno poslovni prostor u Kragujevcu, centar, površina 74 m2, dva ulaza,

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stambeno poslovni prostor u Kragujevcu, koji se retko nalazi u ponudi, centar, blizina tržnih centara, marketa, škole, vrtića, površine... više

120.000€ (1 621 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²
  • Prizemlje

Parcela u Maršiću-1ha i 43 ara

Maršić, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju zemljište u Maršiću od 1 hektara i 43 ara u blizini naselja 22.decembar. Poljoprivredno zemljište-parcele su njive treće i četvrte... više

85.800€ (6 €/m²)

  • 14257m²

Plac na Gružanskom jezeru

Knić, Knić, Knić

Na prodaju plac na Gružanskom jezeru u naselju Ilići, Knićanska strana od 2,39 ara za 10.000 e. Plac je P6. Plac se nalazi na 150 m od obale.... više

10.000€ (41 €/m²)

  • 239m²

Kragujevac, Denino brdo - 555 m2, gradsko građevinsko zemljište

Denino Brdo, Kragujevac, Kragujevac

Građevinsko zemljište, površine 555 m2, parcela uknjižena, vlasnik 1/1. Nalazi se u naselju Denino brdo, u mirnoj ulici, nedaleko od crkve,... više

51.500€ (92 €/m²)

  • 555m²