Za upit suma pronađeno 821 oglasa

Sremska Mitrovica, Ležimir, Banovac, 2.0, 85m2, 57000EUR

Ležimir, Sremska Mitrovica

Agencijski ID: 122131, 15.97a, prizemna, struja, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, podrum, tavan,... više

57.000€ (670 €/m²)

  • 85m²

Kuća površine 100 m2 na placu površine 8486 m2 - Malo Krćmare kod Rače

Centar, Rača, Rača

Na prodaju plac u Malom Krčmaru, površine 8486 m2 poljoprivredno zemljište, njiva i voćnjak, na kome je sagrađena po projektu porodična stambena... više

22.000€ (220 €/m²)

  • 100m²
  • Prizemlje

Na prodaju moderna kuća sa placem od 7 ari i Smart Home sistemom

Blok 70, Novi Beograd, Beograd

Na prodaju je predivna kuća površine 120m2 sa savršeno raspoređenim prostorijama i velikim placem od 7 ari smeštena na mirnoj i odličnoj lokaciji... više

270.000€ (2 250 €/m²)

  • 120m²
  • /2 spratova

MODERAN DVOSOBAN STAN U NOVOGRADNJI – SMART GREJANJE I VRHUNSKI MATERIJALI

Palilula, Niš

Prodaje se funkcionalan stan površine 51m² u kvalitetnoj novogradnji. Stan je odlično organizovan i sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i... više

134.640€ (2 640 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 51m²
  • 4/5 spratova

Beograd-Kosmaj, Drlupa, Živanove Livade, Plac 43a

Kosmaj, Beograd

Beograd-Kosmaj, Drlupa, Živanove Livade Plac 43a Na prodaju atraktivno zemljište površine 43 ara, smešteno u naselju Drlupa na Kosmaju, na nadmorskoj... više

51.000€ (11 €/m²)

  • 4328m²

Kuća Divčibare od 85m2, na 13 ari placa, vikend naselje Stevana Filipovića

Divčibare, Divčibare, Valjevo

Kuća se nalazi u mirnom delu Divčibara, vikend naselje Stevana FIlipovića na nadmorskoj visini od 993metara, pored asfaltnog puta koji se redovno... više

145.000€ (1 705 €/m²)

  • 4 soba
  • 85m²

Ekskluzivna prodaja kuće 250m2, Niška ulica

Suva reka, Leskovac, Leskovac

Na prodaju kuća na odličnoj lokaciji u ulici Južnomoravskih brigada (tzv. Niška ulica), pored marketa Spin. Zbog svoje izuzetne lokacije, objekat... više

170.000€ (680 €/m²)

  • 250m²
  • Prizemlje/1 spratova

PRODAJA LUX STANOVA NOVI SAD – CENTAR – SMART STANOVI 0.5 DO 4.0 – POSLOV

Centar, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom... više

98.600€ (3 651 €/m²)

  • Garsonjera
  • 27m²
  • 2/8 spratova

Centar, Novi Sad

200.017€ (3 333 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 60m²
  • 3/8 spratova

Centar, Novi Sad

208.821€ (3 314 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 63m²
  • 1/8 spratova

Centar, Novi Sad

144.000€ (3 512 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 3/8 spratova

Zvezdara, Gradska bolnica - Čingrijina 104m2

Gradska bolnica, Zvezdara, Beograd

4.0, 104m2(lođa), 3/6, lift, CG, klima, interfon, internet, telefon, ktv, podrum Čingrijina ulica je smeštena između Zvezdarske šume, Bulbudera... više

348.000€ (3 346 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 104m²
  • 3/6 spratova