Za upit suma pronađeno 821 oglasa

Fruška Gora, Fruška gora, , 5.0, 250m2, 278900EUR

Fruška Gora, Fruška Gora

Agencijski ID: 106045, 6a, spratna, 2, struja, bazen, kanalizacija, klima, telefon, terasa(4), uknjizen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja,... više

278.900€ (1 115 €/m²)

  • 250m²

Prodaja kuće Beograd (Meljak–Šiljakovac) 166m², plac 21 ar, uknjiženo, od

Baćevac, Barajevo, Beograd

Na prodaju uknjižena i odmah useljiva kuća na odličnoj lokaciji pored Ibarske magistrale, između Meljaka i Šiljakovca. Nekretnina je idealna... više

162.000€ (848 €/m²)

  • 191m²
  • .sprat

Kuca na selu

Urvič, Vladicin Han, Vladičin Han

Na prodaju kuća – selo Urvič, opština Vladičin Han (17510) Na prodaju kompletno opremljena kuća u selu Urvič, smeštena u mirnom i prirodnom... više

35.000€ (291 €/m²)

  • 120m²
  • 1.sprat

PRODAJA LUX STANOVA NOVI SAD – CENTAR – SMART STANOVI 0.5 DO 4.0 – POSLOV

Centar, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom... više

207.861€ (3 352 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 62m²
  • 3/8 spratova

Centar, Novi Sad

320.914€ (3 146 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 102m²
  • 3/8 spratova

Centar, Novi Sad

216.533€ (3 331 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 3/8 spratova

Centar, Novi Sad

113.810€ (3 671 €/m²)

  • Garsonjera
  • 31m²
  • 3/8 spratova

Centar, Novi Sad

146.050€ (3 562 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 6/8 spratova

Boljevac, Rtanj – Mirovo 2ha 70ari 67kvm ID#27698

Mirovo, Boljevac, Boljevac

Prodaje se poljoprivredno zemljište u podnožju planine Rtanj, iznad magistralnog puta (450m) Paraćin – Boljevac, Zaječar, Bor, opština Boljevac... više

40.600€ 0 €/m²)

  • 0m²

Stambeni-vikend objekat Pozega-Drazinovici

Požega

Stambeni objekat je renoviran potpuno iznutra i spolja, ograđen plac. Bruto povrsina objekta je 180m2 neto 150m2. Građevinska parcela u površini... više

55.000€ (305 €/m²)

  • 180m²

Ilino-dve parcele pov 1ha 43a 78kvm ID#25721

Ilino, Boljevac, Boljevac

Prodaju se dve poljoprivredne parcele na severoistočnoj strani sela Ilino 80m od poslednje kuće. Parcela sa većom površinom do makadamskog puta... više

31.200€ 0 €/m²)

  • 0m²

Poljoprivredno zemljište 90 ari, Konatice, Obrenovac - 9 000€

Konatice, Obrenovac, Beograd

Na prodaju poljoprivredno zemljište ukupne površine 90 ari u Konaticama kod Obrenovca. Zemljište je druge klase i pogodno je za uzgajanje mnogih... više

9.000€ 0 €/m²)

  • 0m²