Za upit suma na prodaju pronađeno 821 oglasa

Retko u ponudi! Luks stan- apartman, novogradnja Sokobanja , 35m2 na izuzetnoj

Soko banja, Soko Banja, Sokobanja

U ponudi odličan apartman projektovane površine 33.71m2, u novogradnji, u prvom apart- hotelu u Sokobanji. Nalazi se na trećem spratu ( uvučen... više

87.500€ (2 500 €/m²)

  • Garsonjera
  • 35m²
  • 3/3 spratova

Čukarica, Sremčica, Beogradska, 9.0, 357m2, 320000EUR

Sremčica, Beograd

Agencijski ID: 122745, 8a, spratna, 2, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa(4), uknjizen, nov, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova,... više

320.000€ (896 €/m²)

  • 357m²

Grocka, Brestovik, , 6.0, 150m2, 299000EUR

Brestovik, Beograd

Agencijski ID: 31316, 12a, prizemna, struja, bazen, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjizen, garaza, cela. Plac je u privatnom vlasnistvu... više

299.000€ (1 993 €/m²)

  • 150m²

Mirijevo– moderan stan, novogradnja lux ID#1579

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 101 500 eur sa uračunatim PDV(10%) Predstavljamo vam jedinstvenu priliku... više

101.500€ (2 537 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 4/4 spratova

Karlovčić – Plac 19 ari sa uknjiženim objektom od 87m² (Vlasništvo 1/1)

Špajanska, Karlovčić, Pećinci

Karlovčić – 19 ari u glavnoj ulici sa uknjiženim objektom od 87 m² (Vlasništvo 1/1) Karlovčić – 19 ari u glavnoj ulici sa uknjiženim objektom... više

60.000€ (689 €/m²)

  • 87m²
  • Prizemlje

Zemun, Ugrinovci, Zemunska, Zemljište, 9700ari, 350000 EUR

Ugrinovci, Beograd

Zemljište uz put Dobanovci-Batajnica u Ugrinovcima, industrijska komercijalna-zona. Širina fronta do glavnog puta 33m. Dostupna infrastruktura,... više

350.000€ (36 €/m²)

  • 9700m²

Gradska lokacija, Centar, Moše Pijade, 2.5, 76m2, 167200 EUR

Centar, Pančevo

Stan u izgradnji u pametnoj-sigurnoj zgradi sa smart ip video interfonom i 4p sigurnosnim sistemom, građenoj sa najsavremenijim materijalima... više

167.200€ (2 200 €/m²)

  • 3 soba
  • 76m²
  • 4/4 spratova

Porodična kuca sa velikim placem u Novosadskoj ulici-Temerin

Temerin

Prodaje se prostrana porodična kuća na izuzetnoj lokaciji u Temerinu, u Novosadskoj ulici 388. Nekretnina se sastoji od dve spojene parcele... više

169.000€ (692 €/m²)

  • 244m²

1.5 stan u NOVOGRADNJI, Donja Vrežina!

Donja vrežina, Pantelej, Niš

Niš, Donja Vrežina - Na prodaju 1.5 stan, 50m2, u novogradnji, na sjajnoj lokaciji u Donjoj Vrežini na par minuta od Hrama Svetog Vasilija Ostroškog.... više

92.500€ (1 850 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 50m²
  • 3/4 spratova

Zvezdara, Učiteljsko naselje - Belokrajinska, 28m2

Učiteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Učiteljsko naselje - Belokrajinska 0.5, 28m2, 4/4, CG, interfon Prodaje se izuzetno funkcionalan i lepo održavan stan u potkrovlju,... više

120.000€ (4 285 €/m²)

  • Garsonjera
  • 28m²
  • 4/4 spratova

Knez Mihailova, duplex, odlična investicija ID#1523

Knez Mihailova, Stari Grad, Beograd

MAGNAT 064.5.800.900 - u ulici Knez Mihailova, EXTRA centar Beograda, na Opštini Stari grad., MAGNAT prodaje 8.0 soban stan od 170m2, (uknjiženo... više

887.888€ (5 222 €/m²)

  • 8.0 soba
  • 170m²
  • 5/6 spratova

Voždovac, Činovnička kolonija - Jove Ilića 130m2

Jove Ilića, Voždovac, Beograd

4.0, 130m2 (dve terase 14m2), 1/1, LUX, salonac, pola parcele (205m2), pola tavana (60m2) i pola podruma (50m2), ktv, internet, interfon, toplotne... više

769.000€ (5 915 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 130m²
  • 1/1 spratova