Za upit suma na prodaju pronađeno 824 oglasa

Zvezdara, Đeram pijaca, Đevđelijska, 4.0, 160m2, 390000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 68284, V/VI, dupleks, lift, terasa, uknjizen, podrum. Prelep penthaus na prodaju od 160+ m2 u mirnom kraju na Zvezdari. Cetiri... više

390.000€ (2 437 €/m²)

  • 4 soba
  • 160m²
  • 5/6 spratova

PRODAJA, IZUZETAN DUPLEKS 157M2, LION

Lion, Zvezdara, Beograd

Prodajemo cetvorosoban dupleks sa dva ulaza kod Liona, na jednoj od najprestiznijih lokacija na Zvezdari. Stan je dizajniran sa ciljem da pruzi... više

410.000€ (2 611 €/m²)

  • 4 soba
  • 157m²
  • 5.sprat

Fruška Gora, Fruška gora, , 5.0, 250m2, 278900EUR

Fruška Gora, Fruška Gora

Agencijski ID: 106045, 6a, spratna, 2, struja, bazen, kanalizacija, klima, telefon, terasa(4), uknjizen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja,... više

278.900€ (1 115 €/m²)

  • 250m²

Haganj Opcina Gradec

Haganj, Gradec, Vrbovec

PRODAJE SE KUCA ‹ HAGANJ Okolica ZAGREB (46km) VRBOVEC(12km) KRIŽEVCI (20km) IVANIĆ GRAD (22km) Savrsen dom za obitelj koja trazi mir, prostor... više

83.000€ (721 €/m²)

  • 115m²
  • Prizemlje

Voždovac, Avala, Put za Markoviće, 37a, 120000EUR

Avala, Beograd

Agencijski ID: 119196, uknjizen, plac. 35 a poljoprivredno zemljiste plus 2a sume , 3km posle skretanja za Vrcin , dobra lokacija , postoji... više

120.000€ (32 €/m²)

  • 3700m²

Boljevac, Rtanj – Mirovo 2ha 70ari 67kvm ID#27698

Mirovo, Boljevac, Boljevac

Prodaje se poljoprivredno zemljište u podnožju planine Rtanj, iznad magistralnog puta (450m) Paraćin – Boljevac, Zaječar, Bor, opština Boljevac... više

40.600€ 0 €/m²)

  • 0m²

Stambeni-vikend objekat Pozega-Drazinovici

Požega

Stambeni objekat je renoviran potpuno iznutra i spolja, ograđen plac. Bruto povrsina objekta je 180m2 neto 150m2. Građevinska parcela u površini... više

55.000€ (305 €/m²)

  • 180m²

Na prodaju, kuća , Palilula, 290m2, plac 454m2

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju kuća na Paliluli, Porodična stambena zgrada je pr plus 3 sprata u osnovi od 92 m2 sa garažom, ukupno oko 290m2 na parceli od 4,54... više

310.000€ (1 068 €/m²)

  • 290m²
  • Prizemlje/3 spratova

Kuća površine 100 m2 na placu površine 8486 m2 - Malo Krćmare kod Rače

Centar, Rača, Rača

Na prodaju plac u Malom Krčmaru, površine 8486 m2 poljoprivredno zemljište, njiva i voćnjak, na kome je sagrađena po projektu porodična stambena... više

22.000€ (220 €/m²)

  • 100m²
  • Prizemlje

Sremska Mitrovica, Ležimir, Banovac, 2.0, 85m2, 57000EUR

Ležimir, Sremska Mitrovica

Agencijski ID: 122131, 15.97a, prizemna, struja, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, podrum, tavan,... više

57.000€ (670 €/m²)

  • 85m²

Poljoprivredno zemljište 90 ari, Konatice, Obrenovac - 9 000€

Konatice, Obrenovac, Beograd

Na prodaju poljoprivredno zemljište ukupne površine 90 ari u Konaticama kod Obrenovca. Zemljište je druge klase i pogodno je za uzgajanje mnogih... više

9.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Ilino-dve parcele pov 1ha 43a 78kvm ID#25721

Ilino, Boljevac, Boljevac

Prodaju se dve poljoprivredne parcele na severoistočnoj strani sela Ilino 80m od poslednje kuće. Parcela sa većom površinom do makadamskog puta... više

31.200€ 0 €/m²)

  • 0m²