Za upit stanovi novi stari banovci pronađeno 367 oglasa

RAKOVICA PETLOVO BRDO 115m2 , T , 208000e

Petlovo Brdo, Rakovica, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Petlovo brdo, Omladinsko setaliste, 3.0, 115 m2 sa terasom, dupleks, II od III sprata, eg-gas, telefon,... više

208.000€ (1 808 €/m²)

  • 3 soba
  • 115m²
  • 2.sprat

Prodaja jednosobnog stana 22 m2 – Banatić, Novi Sad – renoviran, odlična

Banatić, Novi Sad

U ponudi je prodaja jednosobnog stana u Novom Sadu, na traženoj gradskoj lokaciji Banatić, u neposrednoj blizini Železničke stanice. Stan ima... više

71.010€ (3 227 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 22m²
  • 5/5 spratova

ZEMUN SAVE KOVACEVICA 61m2 , 2T , 205000e

Save Kovacevica, Zemun, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Save Kovacevica, Sava Burica, 2.5, 61 m2 sa 2 terase, IV od XI spratova, cg, 2 lifta, interfon,... više

205.000€ (3 360 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • 4.sprat

Čukarica, Žarkovo, Jovana Dučića, 3.0, 50m2, 135000EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 114409, PR/III, klima, telefon, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, pogodan za pp,... više

135.000€ (2 700 €/m²)

  • 3 soba
  • 50m²

Dvosoban stan na prodaju u Novom Sadu

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

Na prodaju kompletno namešten i renoviran dvosoban stan (43 m²) na Adamovićevom naselju, Novi Sad. Stan se nalazi u kvalitetnoj starogradnji,... više

143.000€ (3 325 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • 2.sprat

Novi Beograd, Blok 3 - Bulevar Zorana Đinđića 62m2

Blok 3, Novi Beograd, Beograd

2.0, 51m2 + terasa od 11m2, 8/9, lift, renoviran, internet, interfon, klima, ktv Stan se nalazi na Novom Beogradu, u Bloku 3. Ovaj deo ‘’starog’’... više

226.000€ (3 645 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 8/9 spratova

STAN NA PRODAJU NOVI SAD – ČETVOROSOBAN DUPLEKS 128m² – ODLIČNA LOKACIJA

Novo Naselje, Novi Sad

STAN NOVI SAD – ČETVOROSOBAN DUPLEKS 128m² – ODLIČNA LOKACIJA Prostrani četvorosoban dupleks stan površine 128 m² je dostupan za prodaju u... više

306.000€ (2 390 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 128m²
  • 4/5 spratova

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, Bulevar oslobođenja, 2.5, 64m2, 169500EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 125121, XII/XIV, lift(2), terasa, uknjizen, renoviran, stara gradnja. Prostran i svetao renoviran stan. Hrastov parket prve klase... više

169.500€ (2 648 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • 12/14 spratova

Novi Sad, Salajka - Uknjižen četvorosoban stan ID#1000640

Salajka, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Salajka, ulica Radoja Domanovića. Uknjižen, kompletno i kvalitetno namešten četvorosoban stan na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje.... više

339.900€ (3 365 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 101m²
  • 2/5 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1001135

Nova Detelinara, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Čika Stevina. Uknjižen dvoiposoban stan na lepoj lokaciji. Neposredna blizina Detelinarske pijace, osnovne... više

190.550€ (3 024 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 63m²
  • 1.sprat

Stari grad, centar - Čika Ljubina, 73m2

Centar, Stari Grad, Beograd

Stari grad, centar - Čika Ljubina 3.0, 73m2, 4/4, toplotne pumpe/podno grejanje, lift, interfon, video nadzor U ponudi za prodaju izuzetan,... više

399.000€ (5 465 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • 4/4 spratova

- palilula sf 2711

Bogoslovija, Palilula, Beograd

Prodaje se jednoiposoban stan na V spratu, sa pripadajucim parking mestom i podrumom. Struktura: hodnik, kuhinja, soba, kupatilo, zastakljena... više

160.000€ (4 571 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 35m²
  • 5.sprat