Za upit stanovi novi stari banovci pronađeno 367 oglasa

Novi Sad, Adamovićevo Naselje, , 1.0, 32m2, 110000EUR

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 119155, V/. Prodaje se Studio apartman od 32m2 na Top lokaciji. Novija zgrada stara 3/4god, izuzetan kvalitet gradnje i opreme,... više

110.000€ (3 437 €/m²)

  • 1 soba
  • 32m²
  • 5.sprat

Stara Pazova, centar - Karađorđeva, 43m2

Centar, Stara Pazova

Stara Pazova, centar - Karađorđeva 2.0, 43m2 (terasa 3m2), 4/5, EG/GAS, lift, telefon, interfon Završena novogradnja, blizu centra. Stan okrenut... više

69.500€ (1 616 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • 4/5 spratova

Bez agencijske provizije za kupca. ID#5535

Blok 25 (Arena), Novi Beograd, Beograd

Bez agencijske provizije za kupca. U objektu novije gradnje,renoviran stan.Zona za parkiranje je treća. Porodičan 4,5 sobni stan sa pripadajućim... više

439.900€ (3 892 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 113m²
  • 2/6 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD TELEP- ČETVOROSOBAN DUPLEKS 94m2, NOVOGRADNJA, KOMPLE

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi ekskluzivan četvorosoban dvoetažni stan površine 94m2 na Telepu, u Somborskoj ulici. Ova nekretnina predstavlja... više

264.180€ (2 871 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 92m²
  • 5.sprat

Stari grad, Atelje 212, Svetogorska, 4.5, 104m2, 380000EUR

Centar (uži), Beograd

Agencijski ID: 115116, II/IV, klima, lift, salonski, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz mermerni, stara gradnja, fasada nova, stambena zgrada.... više

380.000€ (3 653 €/m²)

  • 5 soba
  • 104m²
  • 2/4 spratova

Stari grad, Kopitareva gradina - Džorža Vašingtona, 37m2

Kopitareva Gradina, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Kopitareva gradina - Džorža Vašingtona 2.0, 37m2 + lođa 10m2, PR/5, EG, telefon, interfon Prodaje se kompletno renoviran stan... više

160.000€ (4 324 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 37m²
  • Prizemlje/5 spratova

Raška, Kopaonik, Stevana Prvovenčanog, 1.0, 28m2, 69000EUR

Kopaonik, Raška

Agencijski ID: 121555, PR/V, klima, uknjizen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Kaze se da svaka cena... više

69.000€ (2 464 €/m²)

  • 1 soba
  • 28m²

Novi Sad, Nova Detelinara - Uknjižen jednosoban stan ID#1001204

Nova Detelinara, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Rumenačka. Uknjižen, svetao jednosoban stan na odličnoj lokaciji. U neposrednoj blizina Novosadskog sajma,... više

97.850€ (3 494 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 28m²
  • 4.sprat

NOVI BEOGRAD BLOK 28 55m2 , T , 189000e

Blok 28, Novi Beograd, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Novi Beograd, Blok 28, Milutina Milankovica, 2.0, 55 m2, terasa, X od X spratova, cg, telefon, lift,... više

189.000€ (3 436 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 10.sprat

Četvorosoban stan SREMSKA KAMENICA, 173800€

Alibegovac, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka: 1100509 Cena sa PDV-om 173800 + AGENCIJSKA PROVIZJA 3% Prodaje se potpuno nov i odmah useljiv stan u mirnom i modernom naselju,... više

173.800€ (2 200 €/m²)

  • 4 soba
  • 79m²
  • 1/3 spratova

STARI GRAD DORCOL 33m2 , T , 170000e

Dorcol, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dorcol, Cara Dusana, 1.5, 33 m2 sa terasom, III od IV sprata, podno grejanje, telefon, bez lifta, interfon,... više

170.000€ (5 151 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 33m²
  • 3.sprat

Prodaja jednosobnog moderno uredjenog i potpuno nameštenoh stana, Centar 35m2

Centar, Novi Sad

U ponudi je jednosoban stan za prodaju u Novom Sadu, u strogom centru, Stari Grad, na izuzetnoj i veoma traženoj lokaciji. Stan površine 35m2... više

128.520€ (3 672 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 35m²
  • 3.sprat