Za upit stanovi novi stari banovci pronađeno 367 oglasa

STAN 43 m² + TERASA – NOVA DETELINARA, NOVI SAD | DVORISNO ORIJENTIRAN Dvoso

Detelinara, Novi Sad

Prodaje se izuzetno funkcionalan dvosoban stan u Novom Sadu, na jednoj od najtraženijih lokacija – Nova Detelinara, u Cankarevoj ulici. Stan... više

129.780€ (2 821 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 2/5 spratova

Novi Sad, Železnička Stanica, Pariske komune, 2.5, 59m2, 140000EUR

Železnička Stanica, Novi Sad

Agencijski ID: 127814, V/VI, lift, terasa, uknjizen, renoviran, stara gradnja, podrum. Na prodaju potpuno renoviran dvoiposoban stan od 59m²... više

140.000€ (2 372 €/m²)

  • 3 soba
  • 59m²
  • 5/6 spratova

Vojvođanska, dvosoban, novogradnja ID#1624

Ledine, Surčin, Beograd

Savršen starter dom u Surčinu-Ledine. Ukoliko tražite svoj udoban prostor u Surčinu-Ledine,onda je ovaj šarmantni dvosoban stan, koji se nalazi... više

79.000€ (1 975 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • 1/4 spratova

Čukarica, Bele vode, Bogdana Velaševića, 4.0, 110m2, 240000 EUR

Bele Vode, Beograd

Na prodaju lep četvorosoban duplex na Belim vodama.Stan je uknjižen na 88m2 ali realna površina stana iznosi 110m2.Stan je potpuno renoviran... više

240.000€ (2 181 €/m²)

  • 4 soba
  • 110m²
  • 3/3 spratova

Stari grad, centar - Vlajkovićeva, 121m2

Centar, Stari Grad, Beograd

Stari grad, centar - Vlajkovićeva 4.0, 121m2 (terasa + lođa 6m2), VPR/3, CG, telefon, interfon, video-nadzor, alarm, internet, dva podruma... više

495.000€ (4 090 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 121m²
  • vp/3 spratova

Prodaje se dvosoban salonac - Kej, Stari grad 56m2

Stari Grad, Novi Sad

U ponudi je autentičan salonski stan površine 56m2 u Starom gradu u Novom Sadu, u blizini Keja i Dunavskog parka, na jednoj od najlepših i najtraženijih... više

188.700€ (3 369 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 56m²
  • 1/4 spratova

Savski venac, Stadion Partizana - Zvečanska, 87m2

Stadion Partizana, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Stadion Partizana - Zvečanska 3.0, 87m2 (terasa 6m2), 1/5, CG, dve inverter klime, lift, telefon, interfon, video nadzor, podrum,... više

368.000€ (4 229 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 87m²
  • 1/5 spratova

Dvosoban stan 55 m², Novi Sad, Železnička stanica, 10/11 sprat

Železnička stanica (NS), Novi Sad

Prodaje se dvosoban stan od 55m2 u mirnoj sporednoj ulici Gagarinove, u delu grada Železnička stanica, Novi Sad. Stan se nalazi na 10. spratu... više

145.860€ (2 652 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 55m²
  • 10/11 spratova

NOVI BEOGRAD BLOK 34 86m2 , T , 279000e

Blok 34, Novi Beograd, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Novi Beograd, Blok 34, Bulevar Zorana Djindjica, 3.0 (adaptabilan u 4.0), 86 m2 sa terasom, VPR od V... više

279.000€ (3 244 €/m²)

  • 3 soba
  • 86m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Stari grad, Studentski trg, Višnjićeva, 7.0, 172m2, 565000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 93207, IV/IV, klima, telefon, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, parking, podrum, ostava, deljiv, stambena... više

565.000€ (3 284 €/m²)

  • 7 soba
  • 172m²
  • 4/4 spratova

Novi Sad, Salajka - Nov, dvoiposoban stan ID#1000785

Salajka, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Salajka, ulica Radoja Domanovića. Predstavljamo nov, neuseljavan stan u novoizgrađenoj stambenoj zgradi u neposrednoj blizini Osnovne... više

206.000€ (2 000 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 103m²
  • 4.sprat

Beograd, Stari Grad- Skadarlija, Zestska, 3.0, 84m2, 2/3, TA

Skadarlija, Beograd

Beograd, Stari Grad- Skadarlija, Zestska 3.0, 84m2, 2/3, TA U jednoj od najautentičnijih dorćolskih ulica, u Zetskoj, nalazi se stan sa ozbiljnim... više

345.000€ (4 107 €/m²)

  • 3 soba
  • 84m²
  • 2/3 spratova