Za upit stanovi novi stari banovci pronađeno 367 oglasa

Novi Sad, Železnička Stanica, Gagarinova, 2.0, 56m2, 143000EUR

Železnička Stanica, Novi Sad

Agencijski ID: 128982, X/, klima, lift, terasa. Na prodaju klasican dvosoban stan u neposrednoj blizini Zeleznicke stanice na desetom spratu... više

143.000€ (2 553 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 10.sprat

Novi Sad, Železnička Stanica, Bačka, 4.5, 70m2, 104000EUR

Železnička Stanica, Novi Sad

Agencijski ID: 120457, PSUT/III, terasa, uknjizen, novogradnja, parking, stambena zgrada. Na prodaju odlican cetverosoban stan u neposrednoj... više

104.000€ (1 485 €/m²)

  • 5 soba
  • 70m²

Novi Sad, Železnička Stanica, Gagarinova, 2.0, 59m2, 120000EUR

Železnička Stanica, Novi Sad

Agencijski ID: 128207, VII/VII, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni:... više

120.000€ (2 033 €/m²)

  • 2 soba
  • 59m²
  • 7/7 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 180000€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102476 - Cena je 180 000 eura + agencijska provizija od 3%. Uknjižen troiposoban stan na Adicama. Sastoji se iz prostranog... više

180.000€ (2 250 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 80m²
  • 1/2 spratova

Novi Sad, Železnička Stanica, Bulevar oslobođenja, 1.0, 33m2, 115500EUR

Železnička Stanica, Novi Sad

Agencijski ID: 129805, I/, uknjizen, renoviran, stambena zgrada. Prodaje se jednosoban stan na odlicnoj lokaciji, Bulevar oslobodjenja kod Zeleznicke... više

115.500€ (3 500 €/m²)

  • 1 soba
  • 33m²
  • 1.sprat

Savski venac, Beograd na vodi, , 4.0, 160m2, 1390000EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 129177, XV/, klima, lift, terasa(2), nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza(2), stambena zgrada. Predstavljamo vam nekretninu... više

1.390.000€ (8 687 €/m²)

  • 4 soba
  • 160m²
  • 15.sprat

Stari grad, Dorćol - Dunavska, 117m2 - K-District - useljiv, jedinstven život

Dorćol, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Dorćol - Dunavska - K-District - useljiv, jedinstven životni stil! 4.0, 117m2 (terasa 9m2), 1/4, CG, dva lifta, telefon, interfon,... više

780.000€ (6 666 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 117m²
  • 1/4 spratova

Rakovica, Vidikovac, Vidikovački venac, 4.0, 119m2, 219000EUR

Vidikovac, Beograd

Agencijski ID: 125724, VII/VIII, dupleks, lift(2), terasa(3), uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, podrum,... više

219.000€ (1 840 €/m²)

  • 4 soba
  • 119m²
  • 7/8 spratova

Novi Sad, Železnička Stanica, Bulevar Jaše Tomića, 1.0, 32m2, 80000EUR

Železnička Stanica, Novi Sad

Agencijski ID: 127319, VI/VII, uknjizen. Prodaje se jednosoban stan povrsine 32 m², smesten na 6. spratu zgrade koja nije poslednja etaza, u... više

80.000€ (2 500 €/m²)

  • 1 soba
  • 32m²
  • 6/7 spratova

Novi Sad, Železnička Stanica, Stjepana Mitrova Ljubise, 3.0, 65m2, 265000EUR

Železnička Stanica, Novi Sad

Agencijski ID: 78630, I/, lift, terasa, uknjizen, novogradnja, parking. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%.... više

265.000€ (4 076 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Železnička Stanica, Bulevar Jaše Tomića, 1.0, 30m2, 85000EUR

Železnička Stanica, Novi Sad

Agencijski ID: 124571, III/, uknjizen, podrum. Prodaje se uknjizen jednosoban stan kod Zeleznicke stanice. U cenu ulazi i namestaj. Treci sprat... više

85.000€ (2 833 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²
  • 3.sprat

Novi Sad, Železnička Stanica, Bulevar Kralja Petra , 1.0, 24m2, 82500EUR

Železnička Stanica, Novi Sad

Agencijski ID: 128415, I/IV, klima, lift, uknjizen. Na prodaju odlicna garsonjera na Bulevaru Kralja Petra . U blizini su Master Centar Sajam,... više

82.500€ (3 437 €/m²)

  • 1 soba
  • 24m²
  • 1/4 spratova