Za upit stanovi Nisu pronađeno 561 oglasa

Stan 2.0, Fakultet Zaštite na radu

Staro groblje, Palilula, Niš

Na prodaju dvosoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u blizini FZNR-A i DIF-a, desetak minuta... više

118.000€ (2 185 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 2/5 spratova

Odličan trosoban stan 75m2, kod Pravnog fakulteta

Pravni fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju odličan stan, na top lokaciji, u blizini Pravnog fakulteta. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od... više

152.000€ (2 026 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 6/6 spratova

Lux novogradnja, naselje Duvanište, dvoiposoban stan, 69.51m2, treći sprat

Duvanište, Medijana, Niš

U ponudi luksuzan objekat u izgradnji u naselju Duvanište! Stambeni objekat je po projektu spratnosti po+pr+4, od 20 stambenih jedinica. U blizini... više

155.384€ (2 251 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 69m²
  • 3/4 spratova

LUX 3.0 STAN NA NAJTRAŽENIJOJ LOKACIJI U GRADU!!!

Dom zdravlja, Medijana, Niš

Niš, Medijana - Dom Zdravlja (u neposrednoj blizini ,,Delta" šoping centra, filozofskog fakulteta, Crvenog pevca...) prodaje se kompletno renoviran... više

199.000€ (2 518 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 79m²
  • 13/14 spratova

2.5 stan na Bulevar Nemanjića

Medijana, Niš

Niš, Medijana - Kod Zone 3 na Bulevaru Nemanjića, prodaje se 2.5 stan, 63m2, na 8. spratu od 9 u zgradi sa liftom. Sastoji se iz ulaznog hodnika,... više

132.250€ (2 099 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 63m²
  • 8/9 spratova

Novogradnja, niška pivara, 2.5. povrat PDV-a

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 65.59 m2. Stan je po strukturi četvoroiposoban i sastoji se od ulaznog... više

122.020€ (1 877 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • 1/2 spratova

Novogradnja, Centar

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno - poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi... više

190.100€ (2 604 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 1/7 spratova

Novogradnja, niška pivara, 1.5. povrat PDV-a

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 46,30m2 . Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog... više

85.655€ (1 862 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 2/2 spratova

Četvorosoban prelep stan, 108m2, 4.sprat, blizu Palilulske pijace

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju prelep, komforan, četvorosoban stan, uknjižene površine 108m2. Nalazi se na Paliluli, u blizini Palilulske pijace, na odličnoj lokaciji... više

149.500€ (1 384 €/m²)

  • 4 soba
  • 108m²
  • 4/6 spratova

Eksluzivna novogradnja u Čairu, duplex (prizemlje i galerija) trosoban, 71 m2

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan u prizemlju zgrade , sa galerijom, u izgradnji u Čairu, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade... više

177.500€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²
  • Prizemlje/4 spratova

Ekskluzivna novogradnja u centru 67,48m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 67,48m2. Nalazi se na osmom spratu,... više

189.620€ (2 830 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 67m²
  • 8/8 spratova

Odlična novogradnja - Minovo naselje, iznad Lidla, stan 51.09m2

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i DISa. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko... više

91.963€ (1 803 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 3/3 spratova