Bulevar Nemanjića, Medijana, Niš
Prodaje se stan na izuzetnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Delta Planeta. Površina 68m2 na četvrtom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se... više
144.000€ (2 117 €/m²)
Pantelej(Niš), Pantelej, Niš
Na prodaju stan u porodičnoj kući, prvi sprat u naselju Pantalej. Odlična lokacija za porodično stanovanje. Kuća se sastoji od prizemlja, prvog... više
90.000€ (1 125 €/m²)
Duvanište, Medijana, Niš
U ponudi luksuzan objekat u izgradnji u naselju Duvanište! Stambeni objekat je po projektu spratnosti po+pr+4, od 20 stambenih jedinica. U... više
232.230€ (2 001 €/m²)
Svetinikolska crkva, Palilula, Niš
U ponudi je dvosoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula od... više
110.219€ (2 161 €/m²)
Duvanište, Medijana, Niš
U ponudi luksuzan objekat u izgradnji u naselju Duvanište! Stambeni objekat je po projektu spratnosti po+pr+4, od 20 stambenih jedinica. U blizini... više
147.768€ (2 273 €/m²)
Donja Vrežina, Pantelej, Niš
Funkcionalan porodični stan na mirnoj lokaciji. Odlična povezanost sa gradom. Prodaje se komforan trosoban stan, savršen za porodični život.... više
133.900€ (1 673 €/m²)
Železnička stanica, Palilula, Niš
Na prodaju dvoiposoban stan na lepoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u manjoj ulici u blizini Železničke stanice,... više
149.000€ (2 525 €/m²)
Vojna bolnica, Medijana, Niš
Prodaje se dvoiposoban stan površine 42m2 u neposrednoj blizini Vojne bolnice. Nalazi se na poslednjem, šest spratu u nadogradnji. Stan se sastoji... više
72.170€ (1 718 €/m²)
Somborska, Pantelej, Niš
Niš, Pantelej, Somborska - Na prodaju 2.5 stan u novogradnji, 59.64m2 na sjajnoj lokaciji na Panteleju, blizu raskrsnice Somborske sa Studeničkom... više
113.320€ (1 920 €/m²)
Medijana, Niš
Niš, Medijana - Kod Zone 3 na Bulevaru Nemanjića, prodaje se 2.0 stan, 59m2, na 8. spratu od 9 u zgradi sa liftom. Sastoji se iz prostrane dnevne... više
123.800€ (2 098 €/m²)
Centar, Medijana, Niš
Na prodaju stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno - poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se... više
196.300€ (2 582 €/m²)
Mokranjčeva, Palilula, Niš
Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, u stambenom objektu Po+P+5. Projektovana površina stana je 49.91m2 i nalazi se na prvom, drugom... više
94.830€ (1 935 €/m²)