Za upit stanovi Nisu park svetog save pronađeno 192 oglasa

1.5 stan u NOVOGRADNJI, Donja Vrežina!

Donja vrežina, Pantelej, Niš

Niš, Donja Vrežina - Na prodaju 1.5 stan, 50m2, u novogradnji, na sjajnoj lokaciji u Donjoj Vrežini na par minuta od Hrama Svetog Vasilija Ostroškog.... više

92.500€ (1 850 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 50m²
  • 2/4 spratova

1.5 stan u NOVOGRADNJI, Donja Vrežina!

Donja vrežina, Pantelej, Niš

92.500€ (1 850 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 50m²
  • 1/4 spratova

1.5 stan u NOVOGRADNJI, Donja Vrežina!

Donja vrežina, Pantelej, Niš

92.500€ (1 850 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 50m²
  • 3/4 spratova

LUX dvoiposoban stan, Palilula

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju odličan stan na Paliluli, u blizini crkve Svetog Nikole, nedako od centra grada, zbog toga je odlična nekretnina za porodičan život... više

124.650€ (2 444 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 51m²
  • 3/3 spratova

Garsonjera u NOVOGRADNJI, Donja Vrežina!

Donja vrežina, Pantelej, Niš

Niš, Donja Vrežina - Na prodaju garsonjera, 37m2, u novogradnji, na sjajnoj lokaciji u Donjoj Vrežini na par minuta od Hrama Svetog Vasilija... više

68.450€ (1 850 €/m²)

  • Garsonjera
  • 37m²
  • 3/4 spratova

Jedinstven PENTHAUS u NOVOGRADNJI, Donja Vrežina! Sa terasom od 50m2!

Donja vrežina, Pantelej, Niš

Niš, Donja Vrežina - Na prodaju 3.5 stan, 90m2, u novogradnji, na sjajnoj lokaciji u Donjoj Vrežini na par minuta od Hrama Svetog Vasilija Ostroškog.... više

166.500€ (1 850 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 90m²
  • 4/4 spratova

Prelep troiposoban stan na top lokaciji -kod Narodnog pozorišta, 78m2, 5.sprat

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju odličan komforan stan, u epicentru, na top lokaciji u blizini Narodnog pozorišta i šetačke zone. Izvanredan za izdavanje i porodično... više

150.000€ (1 923 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 78m²
  • 5/5 spratova

Na prodaju luksuzan opremljen stan u centru grada

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju luksuzno opremljen stan u samom centru grada, u novijoj zgradi sa liftom, kvalitetne gradnje na drugom spratu. Sastoji se od hodnika,... više

258.000€ (2 224 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 116m²
  • 2/2 spratova

Dvoiposoban dupleks u centru grada

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju stan u strogom centru Niša, kod SUP-a. Nalazi se na petom, poslednjem spratu u zgradi starije gradnje bez lifta, etažno grejanje.... više

125.000€ (1 644 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 76m²
  • 5/5 spratova

Trosoban stan ,renoviran - sa nameštajem i tehnikom,VII sprat, 75 m2,

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju renoviran trosoban stan na VII spratu u zgradi sa liftom u centru.Prodaje se sa novim nameštajem i kompletnom tehnikom.... više

170.000€ (2 266 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 7/8 spratova

Na prodaju trosoban stan na Bulevaru Nemanjica

Bulevar Nemanjica, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija – Bulevar Nemanjića, sa pogledom na Svetosavski park Stan se nalazi na izuzetnoj... više

150.000€ (2 142 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • 4/10 spratova

Lux novogradnja, 3.0, Centar

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju LUX trosoban stan, u izgradnji, na drugom spratu stambenog objekta PO+P+V, na jednoj od najtraženijih lokacija. Sastoji se od dnevne... više

205.000€ (2 303 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 89m²
  • 2/5 spratova