Za upit stanovi kuci Nis pronađeno 776 oglasa

Funkcionalan dvoiposoban stan sa terasom

Somborska, Pantelej, Niš

Dvoiposoban stan u izgradnji – 56,27 m² sa balkonom U ponudi je funkcionalan dvoiposoban stan površine 56,27 m² (sa balkonom), dostupan na... više

98.000€ (1 750 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 56m²
  • 3/4 spratova

Prodaje se 2, 5 soban duplex stan u neposrednoj blizini palilulske pijace

Palilula, Niš

Na prodaju 2,5-soban dupleks stan na traženoj lokaciji u blizini Paliluške rampe. Stan se nalazi u starijoj zgradi kvalitetne gradnje, dobro... više

124.000€ (1 823 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 68m²
  • 2/8 spratova

Prodaja stana u centru grada – 57 m², prvi sprat, idealan za stanovanje ili

Medijana, Niš

Ovaj prostrani i svetli stan nalazi se u samom centru grada, u neposrednoj blizini AIK banke, što ga čini odličnom investicijom kako za lično... više

145.000€ (2 543 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 57m²
  • 1/4 spratova

Kuća kod Bogoslovije, 84m2, 2,88a

Trošarina, Palilula, Niš

Na prodaju kuća u Nišu, u blizini škole Branko Miljković i Bogoslovije na Trošarini, sa placem površine 2,88a. Kuća ima u osnovi 84m2, (SU+VP+I+PK)... više

185.000€ (2 202 €/m²)

  • 84m²
  • Prizemlje/3 spratova

Dvoiposoban stan , atelje, centar,lift, 68 m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan, atelje, osmišljen kao lep poslovni prostor za kancelarije, biroe, agencije, predstavništva, a može... više

113.000€ (1 661 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 68m²
  • 5/5 spratova

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 45,14m2. Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom.... više

79.450€ (1 765 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • 3/4 spratova

Kuća kod Doma zdravlja, 400 m2, plac 321 m2

Dom zdravlja, Medijana, Niš

Na prodaju kvalitetno građena kuća u nizu, zamišljena kao stambeno - poslovni objekat, oko 400 m2 na placu od 321 m2, u mirnom... više

380.000€ (950 €/m²)

  • 400m²
  • 3.sprat

Porodična kuća sa imanjem Čokot

Čokot, Palilula, Niš

Na prodaju porodična kuća sa imanjem od 45 ara u selu Čokot udaljena 8 km od centra grada. Kuća se sastoji od dve etažne jedinice ukupne površine... više

98.000€ (680 €/m²)

  • 144m²
  • Prizemlje

Trosoban stan, centar, 3. sprat, cg

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju stan u neposrednoj blizini pravnog i ekonomskog fakulteta, na 200m od pešačke zone. Stan ima 75m2, nalazi se na 3. spratu, u zgradi... više

154.000€ (2 053 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 3/9 spratova

Odlična novogradnja - Minovo naselje, iznad Lidla, stan 51.09m2

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i DISa. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko... više

91.962€ (1 803 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 1/3 spratova

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

U ponudi je dvosoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula od... više

128.611€ (2 143 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 4/10 spratova

Kuća u Donjoj Vrežini, 660m2

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju kuća u Donjoj Vrežini, 660m2, na placu površine 3 ara. U prizemlju kuće se nalaze dva već izdata poslovna prostora u funkciji magacina... više

257.750€ (390 €/m²)

  • 660m²
  • Prizemlje