Za upit stanovi kuci Nis pronađeno 783 oglasa

Lepa vikendica sa prostranim placem, Prosek

Niška Banja, Niš

Niš, Prosek - Prodaje se lepa vikendica, pr + 1, od ukupno 70m2 korisne površine, sa placem od 12.78ari. U prizemlju su 2 prostorije (45m2),... više

70.000€ (1 000 €/m²)

  • 70m²
  • Prizemlje/1 spratova

3.5 stan, 59.5m2, Mokranjčeva, Palilula

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Palilula, Mokranjčeva, kod hotela Vidikovac - Prodaje se 3.5 stan, 59.5m2, u izgradnji kod hotela Vidikovac. Rok završetka oktobar 2026. godine.... više

113.000€ (1 915 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 59m²
  • 2/2 spratova

Stan u izgradnji, 65m² - 155.300€ rok avgust 2026

Centar, Medijana, Niš

U ponudi je funkcionalan i savremeno projektovan stan u izgradnji, površine 65m², smešten na petom spratu zgrade od ukupno pet spratova. Završetak... više

155.300€ (2 389 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • 5/5 spratova

Na prodaju petosoban stan u Centru

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju prostran petosoban, potpuno namešten stan u samom centru grada, na izuzetnoj lokaciji u blizini glavne opštine i SUP-a, a ipak smešten... više

315.000€ (1 932 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 163m²
  • 2/4 spratova

Na prodaju nov 2.5 stan na Paliluli sa parkingom

Palilula, Niš

Na prodaju nov dvoiposoban stan u novogradnji na Paliluli, u blizini hotela ,,Tami Residece". Nalazi se na cetvrtom spratu zgrade sa liftom,... više

108.000€ (1 800 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 60m²
  • 4.sprat

Veliki porodican u centru grada

Šojka, Medijana, Niš

Prodaje se prostran stan u neposrednoj blizini centra grada, idealan za porodično stanovanje ili kao investicija. Stan je odmah useljiv, uz... više

206.000€ (2 314 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 89m²
  • 4/7 spratova

Na prodaju – stanovi u novogradnji u Centru Niša, kod Filozofskog fakulteta

Filozofski fakultet, Medijana, Niš

U ponudi su stanovi u novogradnji na najatraktivnijoj lokaciji u Centru Niša, u neposrednoj blizini Filozofskog fakulteta. Zgrada je projektovana... više

206.900€ (2 523 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 82m²
  • 3/7 spratova

Trosoban stan vrhunskog kvaliteta na Somborskom bulevaru

Somborska, Pantelej, Niš

Na prodaju trosoban stan u izgradnji, površine 68m², na odličnoj lokaciji koja pruža mir, a istovremeno brz i lak pristup svim važnim sadržajima.... više

119.000€ (1 750 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 68m²
  • 2/4 spratova

Stanovi u izgradnji uz KEJ – investicija i komfor u srcu grada

Medijana, Niš

U ponudi su moderni stanovi različitih kvadratura, idealni za život ili izdavanje: Manji stanovi (31–46 m²) Funkcionalni raspored Dnevna soba... više

81.400€ (2 625 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 31m²
  • 5/5 spratova

Alonski stan u srcu Palilule – 85 m² + terasa + podrum 37 m² + 20m2 tavaska

Palilula, Niš

Na prodaju salonski stan u jednom od najtraženijih delova Niša – Palilula. Stan se nalazi u mirnoj ulici sa puno zelenila, a istovremeno na... više

154.000€ (1 711 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 90m²
  • 1/5 spratova

Novogradnja ,Crveni pevac , povracaj pdv

Crveni pevac, Medijana, Niš

Na prodaju četvorosoban stan, novogradnja, u stambenom objektu PO,PR,VI, na odličnoj lokaciji na Crvenom pevcu. Zbog svoje pozicije je odlična... više

223.400€ (2 256 €/m²)

  • 4 soba
  • 99m²
  • 5/6 spratova

Kuca sa parcelom, Spomen park Bubanj

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju manja kuca sa parcelom na lepom, mirnom mestu sa prelepim pogledom. Kuca je povrsine 33m2 plus podrum.... više

62.000€ (1 878 €/m²)

  • 33m²
  • Prizemlje