Za upit stanovi kuci Nis pronađeno 783 oglasa

LUKSUZNA NOVOGRADNJA, DOM ZDRAVLJA, PENTHAUS, PETI SPRAT, TOPLOTNE PUMPE

Dom zdravlja, Medijana, Niš

Na prodaju penthaus kod Doma zdravlja u neposrednoj blizini TC Delta planet. Najtraženija lokacija kako za stanovanje, tako i za izdavanje.... više

227.500€ (1 750 €/m²)

  • 3 soba
  • 130m²
  • 5/6 spratova

4.0, Duplex, Crveni Pevac

Crveni pevac, Medijana, Niš

Na prodaju červorosoban stan na lepoj, lokaciji kako za stanovanje, tako za izdavanje. Stan se nalazi na Crvenom Pevcu, na par minuta hoda... više

123.000€ (1 732 €/m²)

  • 4 soba
  • 71m²
  • 6.sprat

Odlična porodična kuća u izgradnji, 230m2, Po+vp+1, plac 832m2, na putu za D

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju odlična porodična kuća u izgradnji na putu za Donje vlase. Udaljena od centra grada svega 4km. U blizini je autobusko stajalište.... više

100.000€ (434 €/m²)

  • 230m²
  • Prizemlje

Vikendica, Sićevo , 62 m2, 10 ara

Sićevo, Niška banja, Niš

Na prodaju vikendica u vikend naselju Sićevo na udaljenosti od Niša 16 km, u neposrednoj blizini restorana „Mali Vikend“ i magistralnog puta... više

63.000€ (1 016 €/m²)

  • 62m²
  • Prizemlje

Novogradnja u blizini Apelacionog suda, 91 m2

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju troiposoban stan u useljivom, novoizgrađenom stambeno-poslovnom kompleksu Po+P+6, u blizini Apelacionog suda, projektovane površine... više

197.200€ (2 167 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 91m²
  • Prizemlje/6 spratova

Četvorosoban stan 82m2, Palilula

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju četvorosoban stan 82m2 u blizini Palilulske pijace i NKC-a. Stan se nalazi u kvalitenoj zgradi starije gradnje na trećem spratu sa... više

153.000€ (1 865 €/m²)

  • 4 soba
  • 82m²
  • 3/9 spratova

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

U ponudi je dvosoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula od... više

110.219€ (2 161 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 3/10 spratova

Luksuzni smart stambeno-poslovni objekat u centru grada

Obilićev venac, Medijana, Niš

Luksuzni smart stambeno-poslovni objekat u centru grada P+4, sakriven od gužve I buke u blizini Pravnog I Ekonomskog fakulteta. Stan je površine... više

169.950€ (2 575 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 66m²
  • 1/4 spratova

Luksuzni smart stambeno-poslovni objekat u centru grada

Obilićev venac, Medijana, Niš

190.550€ (2 575 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 74m²
  • 2/4 spratova

Luksuzni smart stambeno-poslovni objekat u centru grada

Obilićev venac, Medijana, Niš

131.325€ (2 575 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 51m²
  • 1/4 spratova

Luksuzni smart stambeno-poslovni objekat u centru grada

Obilićev venac, Medijana, Niš

229.175€ (2 575 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 89m²
  • 4/4 spratova

Luksuzni smart stambeno-poslovni objekat u centru grada

Obilićev venac, Medijana, Niš

131.325€ (2 575 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 51m²
  • 1/4 spratova