Za upit stanovi kuci Nis pronađeno 783 oglasa

Kuća, Branko Bjegovic, 216m2, 3,5a

Branko Bjegović, Crveni krst, Niš

Na prodaju kuća u naselju Branko Bjegović. Ukupna površina placa je 355m2, objekat ima 216m2 (108 u osnovi, Po+P+I). U prizemnom delu nalaze... više

165.000€ (763 €/m²)

  • 216m²
  • Prizemlje/2 spratova

Novogradnja 42m2 Branko Bjegović

Branko Bjegović, Crveni krst, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan površine 42m², koji se nalazi na drugom spratu nove stambene zgrade u naselju Branko Bjegović.. Nekretnina se... više

73.200€ (1 742 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • 2/3 spratova

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

U ponudi je dvosoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula od... više

118.950€ (2 427 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • 13/15 spratova

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

130.913€ (2 380 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 12/15 spratova

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

128.127€ (2 417 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 12/15 spratova

Trošarina, 2 kuće, Plac 317 m2

Trošarina, Medijana, Niš

Na prodaju dve kuće na placu od 317 m2 u mirnoj ulici na Trošarini. U blizini su osnovna škola, obdanište, marketi, autobuska stajališta...Idealna... više

256.000€ (1 376 €/m²)

  • 186m²
  • Prizemlje

Stan u blizini Pravnog fakulteta, 2.5, 77 m2

Kičevo, Medijana, Niš

Na prodaju dvoiposoban, komforan stan u blizini Pravnog fakulteta, 77 m2. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade kvalitetne gradnje, sa liftom... više

169.400€ (2 200 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 77m²
  • 1/8 spratova

Kuća u izgradnji, "ključ u ruke", 160 m2, plac 374 m2, Mramorsko Brdo

Mramor, Palilula, Niš

Na prodaju kuća u izgradnji, na ravnoj i mirnoj lokaciji na Mramorskom Brdu. Na placu od 374 m2, gradi se moderna kuća sa... više

112.500€ (703 €/m²)

  • 160m²
  • 1/1 spratova

Ekskluzivna ponuda stana, Palilula, III sprat, 216 m2

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan od 216 m2, na III spratu i potkrovlju kvalitetno građene i termo-izolovane stambene zgrade sa manjim brojem... više

432.000€ (2 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 216m²
  • 3/3 spratova

Novogradnja, Donja Vrežina, Parking, PDV

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u Donjoj Vrežini, u neposrednoj blizini DIS-a, Lidl-a i naselja „Beverly Hills“. Moderan stambeni objekat spratnosti... više

93.960€ (1 772 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • Prizemlje/4 spratova

Petosoban stan na Bulevaru, četvrti sprat

Bulevar Nemanjića, Medijana, Niš

Retkost na tržištu, na prodaju stan na Bulevaru u neposrednoj blizini Delta planet-a. U najužem okruženju nalaze se vrtić, škola, ambulatna,... više

364.000€ (2 363 €/m²)

  • 4 soba
  • 154m²
  • 4/6 spratova

Odlična ponuda, kuća 62m2, u prirodnom okruženju, Berčinac

Berčinac, Crveni krst, Niš

Na prodaju fina, manja porodična kuća starije gradnje u Berčincu. Udaljena je oko 14 km od centra grada, dobro povezana sa dve prigradske... više

28.000€ (341 €/m²)

  • 82m²
  • Prizemlje