Za upit stanovi kuci Nis pronađeno 783 oglasa

Na prodaju dvoiposoban stan u kući na Panteleju, 60m2

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju dvoiposobni stan na prvom spratu kuće na Panteleju, ukupne površine 60m2. Stan se sastoji iz dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom,... više

123.720€ (2 062 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 60m²
  • 1/3 spratova

Kuća 180m2, Ostrovica

Ostrovica, Niška banja, Niš

Na prodaju kuća u Ostrovici, ukupne površine 180m2. Sastoji se iz dva odvojena sprata, sa dva posebna ulaza. Na prvom spratu velika dnevna soba... više

49.500€ (275 €/m²)

  • 180m²
  • Prizemlje/2 spratova

Na prodaju namešten stan od 63m² u Nišu, 107.000e

Medijana, Niš

Na prodaju kompletno namešten stan od 63m² u Nišu Struktura stana: ✅ Dve spavaće sobe ✅ Dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom ✅ Kupatilo ✅... više

107.000€ (1 698 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 63m²
  • 4.sprat

Fina porodična kuća, 80m2, pr+1, plac 366m2, sa celokupnim imanjem od 3.7ha,

Gadžin han, Gadžin han, Niš

Na prodaju porodična kuća sa celokupnim imanjem od 3,7ha u selu Krastavče u opštini Gadžin Han. Nalazi se u Zaplanjskoj brdovitoj šumskoj... više

25.000€ (166 €/m²)

  • 150m²
  • 1/1 spratova

2.0 stan na Bulevaru Nemanjića - Zona 3

Medijana, Niš

Niš, Medijana - Kod Zone 3 na Bulevaru Nemanjića, prodaje se 2.0 stan, 59m2, na 6. spratu od 9 u zgradi sa liftom. Sastoji se iz prostrane dnevne... više

123.800€ (2 098 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 8/9 spratova

2.0 stan na Bulevaru Nemanjića

Medijana, Niš

Niš, Medijana - Kod Zone 3 na Bulevaru Nemanjića, prodaje se 2.0 stan, 59m2, na 8. spratu od 9 u zgradi sa liftom. Sastoji se iz prostrane dnevne... više

123.800€ (2 098 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 8/9 spratova

Odličan 2.0 stan u neposrednoj blizini crkve Sv. Nikola

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

Niš, Palilula - Prodaje se odličan 2.0 stan, 58m2, na 2. spratu od 3, na 600m od crkve Sv. Nikola. Sastoji se iz prostrane dnevne sobe, spavaće... više

101.000€ (1 741 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 58m²
  • 2/3 spratova

2.5 stan na Panteleju

Pantelej, Niš

Niš, Pantelej - Gornjomatejevačka, prodaje se odličan stan 54m2, u novogradnji, na 1. spratu od 3 u zgradi sa liftom. Sastoji se iz ulaznog... više

96.000€ (1 777 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 54m²
  • 1/3 spratova

Stan 88m² centar, blizina Grčke ambasade, 201700€

Centar, Medijana, Niš

U ponudi su dva identična stana u izgradnji, površine po 88m², koja se nalaze na drugom i trećem spratu kvalitetne novogradnje. Stan se sastoji... više

201.700€ (2 292 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 88m²
  • 3/5 spratova

Prodaja stana – Durlan (kod TC Roda), novogradnja, 67 m²

Durlan, Pantelej, Niš

U ponudi je trosoban stan površine 67 m², smešten na 4. spratu moderne stambene zgrade u izgradnji, na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini... više

138.000€ (2 059 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 67m²
  • 4.sprat

Luksuzan trosoban stan 66 m² – novogradnja, kompletno namešten

Medijana, Niš

Na prodaju moderan i funkcionalan trosoban stan površine 66 m², smešten na 5. spratu kvalitetne novogradnje sa liftom. Stan je luksuzno opremljen... više

165.000€ (2 462 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 67m²
  • 5/7 spratova

Kuća, Crveni pevac, 270m2

Crveni pevac, Medijana, Niš

Na prodaju porodična kuća kvalitetne gradnje kod Crvenog pevca u blizini Dom zdravlja. Lokacijski pogodno za kliniku, predstavništva, različite,... više

400.000€ (1 481 €/m²)

  • 270m²
  • Prizemlje