Za upit stanovi kuci Nis pronađeno 783 oglasa

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 91,03m2. Nalazi se na četvrtom spratu u zgradi sa liftom.... više

160.220€ (1 760 €/m²)

  • 4 soba
  • 91m²
  • 4/4 spratova

Novogradnja, niška pivara, 1.5. povrat PDV-a

Delijski vis, Palilula, Niš

Na prodaju stan u prizemlju novogradnje u blizini niške pivare, projektovane površine 39.20 m2 sa pripadajućim delom dvorišta. Stan je po strukturi... više

77.930€ (1 998 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/2 spratova

Novogradnja, niška pivara, 2.5. povrat PDV-a

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 68.9 m2. Stan je po strukturi dvoiposoban i sastoji se od ulaznog... više

128.340€ (1 887 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 68m²
  • 2/2 spratova

Novogradnja, niška pivara, 4.5. povrat PDV-a

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 90.9 m2. Stan je po strukturi četvoroiposoban i sastoji se od ulaznog... više

169.250€ (1 880 €/m²)

  • 4 soba
  • 90m²
  • 2/2 spratova

Novogradnja, Trošarina

Trošarina, Palilula, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne... više

82.769€ (1 881 €/m²)

  • Garsonjera
  • 44m²
  • Prizemlje

Luksuzna porodična kuća, domaćinstvo, 3 ara plac

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju porodična kuća na odličnoj lokaciji, izolovana od buke u gradu, u neposrednoj blizini pošte u naselju Durlan. Kuća je novije gradnje,... više

257.500€ (953 €/m²)

  • 270m²
  • Prizemlje/2 spratova

2.0, Dif, Staro groblje

Staro groblje, Palilula, Niš

Na prodaju dvosoban stan na lepoj, mirnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u neposrednoj blizini Difa i Fakulteta... više

80.000€ (1 860 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²
  • 4.sprat

Ekskluzivna novogradnja u centru 64.59m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 64,59m2. Nalazi se na prvom spratu,... više

184.730€ (2 886 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 1/8 spratova

Prizemlje kuće 60m2, u Gabrovcu

Gabrovac, Palilula, Niš

Na prodaju prizemlje kuće 60m2 u selu Gabrovac. Kuća izlazi na asfaltirani put. Prizemlje ima svoj ulaz, odvojen od sprata. Sastoji se od kuhinje... više

13.000€ (216 €/m²)

  • 60m²
  • Prizemlje

Novogradnja, Donja Vrežina, Parking, PDV

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u Donjoj Vrežini, u neposrednoj blizini DIS-a, Lidl-a i naselja „Beverly Hills“. Moderan stambeni objekat spratnosti... više

105.700€ (1 761 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 60m²
  • 2/5 spratova

Na prodaju jednoiposoban stan, 33m2

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan 33m2, kod Fakulteta zaštite na radu. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom sa izlazom... više

71.000€ (2 151 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 33m²
  • 5/6 spratova

Novogradnja 1.5, 49.8 m2, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, spratnosti Po+P+4, projektovane površine 49.8 m2. Nalazi se na drugom spratu zgrade sa liftom... više

92.630€ (1 890 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 4/4 spratova