Za upit stanovi kuci Nis pronađeno 782 oglasa

Novogradnja, Trošarina

Trošarina, Palilula, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne... više

82.769€ (1 881 €/m²)

  • Garsonjera
  • 44m²
  • Prizemlje

Luksuzna porodična kuća, domaćinstvo, 3 ara plac

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju porodična kuća na odličnoj lokaciji, izolovana od buke u gradu, u neposrednoj blizini pošte u naselju Durlan. Kuća je novije gradnje,... više

257.500€ (953 €/m²)

  • 270m²
  • Prizemlje/2 spratova

2.0, Dif, Staro groblje

Staro groblje, Palilula, Niš

Na prodaju dvosoban stan na lepoj, mirnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u neposrednoj blizini Difa i Fakulteta... više

80.000€ (1 860 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²
  • 4.sprat

Ekskluzivna novogradnja u centru 64.59m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 64,59m2. Nalazi se na prvom spratu,... više

184.730€ (2 886 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 1/8 spratova

Prizemlje kuće 60m2, u Gabrovcu

Gabrovac, Palilula, Niš

Na prodaju prizemlje kuće 60m2 u selu Gabrovac. Kuća izlazi na asfaltirani put. Prizemlje ima svoj ulaz, odvojen od sprata. Sastoji se od kuhinje... više

13.000€ (216 €/m²)

  • 60m²
  • Prizemlje

Novogradnja, Donja Vrežina, Parking, PDV

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u Donjoj Vrežini, u neposrednoj blizini DIS-a, Lidl-a i naselja „Beverly Hills“. Moderan stambeni objekat spratnosti... više

105.700€ (1 761 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 60m²
  • 2/5 spratova

Na prodaju jednoiposoban stan, 33m2

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan 33m2, kod Fakulteta zaštite na radu. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom sa izlazom... više

71.000€ (2 151 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 33m²
  • 5/6 spratova

Novogradnja 1.5, 49.8 m2, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, spratnosti Po+P+4, projektovane površine 49.8 m2. Nalazi se na drugom spratu zgrade sa liftom... više

92.630€ (1 890 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 4/4 spratova

Na prodaju dvoiposoban stan u kući na Panteleju, 60m2

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju dvoiposobni stan na prvom spratu kuće na Panteleju, ukupne površine 60m2. Stan se sastoji iz dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom,... više

123.720€ (2 062 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 60m²
  • 1/3 spratova

Na prodaju namešten stan od 63m² u Nišu, 107.000e

Medijana, Niš

Na prodaju kompletno namešten stan od 63m² u Nišu Struktura stana: ✅ Dve spavaće sobe ✅ Dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom ✅ Kupatilo ✅... više

107.000€ (1 698 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 63m²
  • 4.sprat

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 45,14m2. Nalazi se na četvrtom spratu u zgradi sa liftom.... više

79.450€ (1 765 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • 4/4 spratova

Fina porodična kuća, 80m2, pr+1, plac 366m2, sa celokupnim imanjem od 3.7ha,

Gadžin han, Gadžin han, Niš

Na prodaju porodična kuća sa celokupnim imanjem od 3,7ha u selu Krastavče u opštini Gadžin Han. Nalazi se u Zaplanjskoj brdovitoj šumskoj... više

25.000€ (166 €/m²)

  • 150m²
  • 1/1 spratova