Za upit stanovi do evra Beograd pronađeno 1809 oglasa

STAN ZVEZDARA MIRIJEVO 91m2 , 2T , 170000e

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Prodaja stana Beograd, ZVEZDARA, MIRIJEVO, Rableova, UKNJIŽEN, useljiv odmah trosoban stan sa dve terase i dva mokra čvora, stambena zgrada,... više

170.000€ (1 868 €/m²)

  • 3 soba
  • 91m²
  • Prizemlje

Beograd - Stari Grad, Knez Mihailova, Zmaj Jovina, 4.0, 127m2, 4/4

Knez Mihailova, Beograd

Beograd, Stari Grad, Knez Mihailova - Zmaj Jovina 4.0, 127m2, TA, 4/4 U prilici smo da vam ponudimo svetao četvorosoban stan u samom centru... više

405.000€ (3 188 €/m²)

  • 4 soba
  • 127m²
  • 4/4 spratova

Blok 65 - Tadije Sondermajera, 140m2 - 799.000e

Blok 65, West 65, Beograd

Novi Beograd, Blok 65 - Tadije Sondermajera 140m2, 5.0, 19/22, CG (kalorimetri), 3 lifta Luksuzno opremljen i vrlo svetao petosoban stan,... više

799.000€ (5 707 €/m²)

  • 5 soba
  • 140m²
  • 19/22 spratova

Beograd, Savski venac - Senjak, Koste Glavinića, odličan stan za različite namen

Senjak, Beograd

Beograd, Savski venac - Senjak, Koste Glavinića, odličan stan za različite namene, idealna lokacija 38m2, 1.5, PR/4, klima, zaseban ulaz Ovaj... više

169.000€ (4 447 €/m²)

  • 2 soba
  • 38m²

Autokomanda, stan u vili sa baštom ID#1542

Autokomanda, Voždovac, Beograd

MAGNAT 064.5.800.900 - u ulici Milovana Marinkovića, u kraju poznatom kao Autokomanda, na Opštini Vozdovac, MAGNAT prodaje moderan 2.0 soban... više

184.888€ (2 641 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 70m²
  • Polusuteren.sprat

Golf naselje, Beogradskog bataljona, 102m2+35m2 galerija, lux ID#1559

Golf naselje, Čukarica, Beograd

U prestižnom naselju Golf” nudimo vam kompletno renoviran stan, uknjižene površine od 102m2+ galerija 35m2. Stan je nesvakidašnje arhitekture... više

389.000€ (3 813 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 102m²
  • 5/5 spratova

Prodaja stana, Zvezdara, Voje Veljkovića 86m2, trosoban, lux ID#1552

Kluz, Zvezdara, Beograd

Na prodaju je šarmantan trosoban stan u predivnom delu Beogradu na Zvezdari koji nudi blizinu sadržaja, parkova i živahne zajednice. Otkrijte... više

275.200€ (3 200 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 86m²
  • 3/4 spratova

Mirijevo– moderan stan, novogradnja lux ID#1621

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 110000 eur Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za savremeno i komforno... više

110.000€ (2 682 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • 2/4 spratova

BW KING’S PARK RESIDENCES Beograd na vodi 2.0. 290000€

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

U prestižnom kompleksu Beograd na. vodi u luksuznoj zgradi sa pogledom na reku prodaje se moderno opremljen dvosoban stan 54m2. 290000€.... više

290.000€ (5 370 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 54m²
  • 5./16 spratova

Zvezdara, Učiteljsko naselje - Paje Jovanovića 58m2

Učiteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd

3.0, 58m2, 3/3, EG, klima, interfon, internet, KTV Na samom vrhu Učiteljskog naselja, paralelno sa Bulevarom kralja Aleksandra, prostire se... više

199.000€ (3 431 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 58m²
  • 3/3 spratova

Vračar, Hram Svetog Save - Šumatovačka, 69m2

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

Vračar, Hram Svetog Save - Šumatovačka 3.0, 69m2 (dve lođe 5m2), 1/4, CG, lift, interfon, podrum, parking U ponudi za prodaju izuzetan, trosoban... više

255.000€ (3 695 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 69m²
  • 1/4 spratova

Voždovac, Saobraćajni fakultet - Vojvode Stepe, 172m2

Saobraćajni fakultet, Voždovac, Beograd

Voždovac, Saobraćajni fakultet - Vojvode Stepe 3.0, 172m2 (dve terase 50m2), 7/7, CG/EG, lift, telefon, interfon Interesantan penthouse sa... više

399.000€ (2 319 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 172m²
  • 7/7 spratova