Za upit stanovi do evra Beograd pronađeno 1821 oglasa

Voždovac, Farmaceutski fakultet, Vojvode stepe , 2.5, 53m2, 163200EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 89390, III/VI, lift, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Samo za kes , moze da se overi kod notara... više

163.200€ (3 079 €/m²)

  • 3 soba
  • 53m²
  • 3/6 spratova

Voždovac, Medaković 2, Rastka Petrovića, 2.0, 45m2, 98000EUR

Medaković Ii, Beograd

Agencijski ID: 85812, IV/IV, dupleks, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901... više

98.000€ (2 177 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²
  • 4/4 spratova

Savski venac, Beograd na vodi, BW Residences, 2.0, 63m2, 504000EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 84900, II/, lift, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Kompletno opremljen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više

504.000€ (8 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 63m²
  • 2.sprat

Zvezdara, Đeram pijaca, Đevđelijska, 4.0, 160m2, 390000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 68284, V/VI, dupleks, lift, terasa, uknjizen, podrum. Prelep penthaus na prodaju od 160+ m2 u mirnom kraju na Zvezdari. Cetiri... više

390.000€ (2 437 €/m²)

  • 4 soba
  • 160m²
  • 5/6 spratova

Vračar, Hram Svetog Save, Dubljanska , 2.5, 74m2, 259000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 69161, PR/V, lift, terasa, uknjizen, novogradnja. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni:... više

259.000€ (3 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²

Zemun, Centar, Teodora Hercla, 4.0, 160m2, 320000EUR

Zemun (centar), Beograd

Agencijski ID: 58196, I/II, dupleks, klima, telefon, terasa, uknjizen. Lux stan 140+20, svetao , prostran sa kaminom, kuhinja sa ugradnim elementima.... više

320.000€ (2 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 160m²
  • 1/2 spratova

Stari grad, Dorćol, Venizelosova, 3.0, 79m2, 350000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 72417, II/VI, klima, lift, francuski balkon, terasa, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza. U CENU JE URACUNATA... više

350.000€ (4 430 €/m²)

  • 3 soba
  • 79m²
  • 2/6 spratova

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Marčanska , 4.0, 197m2, 485000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 77933, II/II, terasa, novogradnja, garaza, parking. Dva lux stana u zgradi. Prodaje se stan na drugom spratu. Pogled na park.... više

485.000€ (2 461 €/m²)

  • 4 soba
  • 197m²
  • 2/2 spratova

Obrenovac, Obrenovac (mesto), Kralja Milutina, 3.0, 73m2, 110000EUR

Obrenovac (mesto), Beograd

Agencijski ID: 70765, VII/VII, klima, lift, uknjizen, renoviran, stara gradnja, parking, podrum. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

110.000€ (1 506 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 7/7 spratova

Palilula, Krnjača, Save Kovačevića, 1.5, 45m2, 55000EUR

Krnjača, Beograd

Agencijski ID: 6955, PR/II, klima, terasa, izvorno stanje, novogradnja, fasada prosecna, parking, stambena zgrada. GREJNE POVRSINE 37 M +TERASA... više

55.000€ (1 222 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²

Palilula, Krnjača, Save Kovačevića, 1.5, 43m2, 86000EUR

Krnjača, Beograd

Agencijski ID: 30299, II/III, klima, telefon, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Na prodaju prelepi... više

86.000€ (2 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²
  • 2/3 spratova

Obrenovac, Obrenovac (mesto), Vojvode Misica, 3.5, 76m2, 120000EUR

Obrenovac (mesto), Beograd

Agencijski ID: 34635, IV/, klima, telefon, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, fasada dobra, deljiv, stambena zgrada. stan je veoma svetao... više

120.000€ (1 578 €/m²)

  • 4 soba
  • 76m²
  • 4.sprat