Za upit stanovi do 50000 eura pronađeno 148 oglasa

Novi Sad, Veternik, , 0.5, 25m2, 49500EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 116354, I/. Prodaje se garsonjera na prvom spratu u zgradi koja je u izgradnji. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

49.500€ (1 980 €/m²)

  • 1 soba
  • 25m²
  • 1.sprat

Prodaja seoskog domaćinstva

Žiljci, BRUS, Brus

Seosko domaćinstvo na putu za Kopaonik u Žiljcima pogodno za seoski turizam, cena po dogovoru. više

80€ (0 €/m²)

  • 3 soba
  • 117m²
  • Prizemlje

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 0.5, 24m2, 44400EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130613, PR/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

44.400€ (1 850 €/m²)

  • 1 soba
  • 24m²

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 0.5, 24m2, 44400EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130593, PR/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

44.400€ (1 850 €/m²)

  • 1 soba
  • 24m²

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 0.5, 27m2, 49950EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130552, II/. Prodaja stanova u novogradnji – Radio Far, Surcin U ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smesten... više

49.950€ (1 850 €/m²)

  • 1 soba
  • 27m²
  • 2.sprat

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 0.5, 27m2, 49950EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130497, I/. Prodaja stanova u novogradnji – Radio Far, Surcin U ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smesten... više

49.950€ (1 850 €/m²)

  • 1 soba
  • 27m²
  • 1.sprat

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 0.5, 25m2, 46250EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130550, I/. Prodaja stanova u novogradnji – Radio Far, Surcin U ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smesten... više

46.250€ (1 850 €/m²)

  • 1 soba
  • 25m²
  • 1.sprat

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 0.5, 27m2, 49950EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130556, III/, ulaz dobar. Prodaja stanova u novogradnji – Radio Far, Surcin U ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u... više

49.950€ (1 850 €/m²)

  • 1 soba
  • 27m²
  • 3.sprat

Rtanj – Jablanica 10a+42kvm stara kuća ID#26176

Jablanica, Boljevac, Boljevac

Prodaje se građevinska parcela 4a 07m2 sa uknjiženom kućom, ali srušenom 42m2 i do nje voćnjak 6a 36m2 ukupno 10a 43m2, iznad centra sela... više

5.500€ 0 €/m²)

  • Garsonjera
  • 0m²
  • Prizemlje

Boljevac, Rtanj – Jablanica 4ha 65a 51kvm ID#24040

Jablanica, Boljevac, Boljevac

Prodaje se šumsko zemljište sa šumom u dolini Radovanske reke na kosini brda u ataru sela Jablanica oko 5km od sela. Nedaleko od planine Rtanj.... više

15.000€ 0 €/m²)

  • Garsonjera
  • 0m²
  • Nisko prizemlje.sprat

STANOVI U IZGRADNJI – MODERNA GRADNJA NA POPULARNOJ LOKACIJI

Akva Park, Jagodina

U ponudi stanovi u izgradnji u savremenoj stambenoj zgradi na izuzetno traženoj i atraktivnoj lokaciji. Dostupne strukture: -Garsonjere -Jednosobni... više

41.600€ (1 808 €/m²)

  • Garsonjera
  • 23m²
  • 2/2 spratova

Akva Park, Jagodina

41.660€ (1 811 €/m²)

  • Garsonjera
  • 23m²
  • 2/2 spratova