Za upit stanovi do 50000 eura pronađeno 148 oglasa

Prodaja stanova Novi Sad – Garsonjera u Adicama u prizemlju, odlična lokacij

Adice, Novi Sad

U ponudi je garsonjera na prodaju u Adicama, u prizemlju zgrade, po neverovatnoj ceni ! Ovaj stan se nalazi u mirnom i urbanom delu Novog Sada,... više

43.100€ (1 724 €/m²)

  • Garsonjera
  • 25m²
  • Prizemlje/2 spratova

Garsonjera NOVI SAD, 50000€

Adice, Novi Sad

Renoviran, uknjižen, odmah useljiv stan. Agencijska oznaka stana 1102378. Adice. Uknjižena garsonjera površine 28m2, bez ulaganja. Kontakt 064/823-66-05,... više

50.000€ (1 785 €/m²)

  • Garsonjera
  • 28m²
  • Prizemlje/3 spratova

Stanovi u izgradnji -GARSONJERA

Centar, Jagodina

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Veoma blizu svih gradskih... više

38.400€ (1 600 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 3/7 spratova

Novi Sad, Liman 4, , 5.0, 175m2, 0EUR

Liman 4, Novi Sad

Agencijski ID: 129221, III/IV, lift. Prodaja LIMAN 5, fantasican *PENTHOUSE BEZ KOSINA LUX LUX* 175,03 m2, u izgradnji. Povrat PDV. Cena: DOGOVOR.... više

1€ (0 €/m²)

  • 5 soba
  • 175m²
  • 3/4 spratova

DVORIŠNI STAN, NA ODLIČNOJ LOKACIJI!!

Logor, Sombor

Na samo 10 minuta od centra grada,u mirnom okruženju,prodaje se funkcionalan dvorišni stan od 65m2, na parcei od 205m2. Nalazi se u blizini... više

32.000€ (492 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 65m²
  • .sprat

Renoviran stan na mirnoj lokaciji – spreman za useljenje

Tabane, Jagodina

U ponudi je šarmantan stan površine 41 m², smešten na mirnoj i prijatnoj lokaciji, savršen za one koji žele udoban život u gradu, ali i sigurnu... više

50.000€ (1 219 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 41m²
  • 2/2 spratova

Novi Sad, Adice, Jovana Bijelića, 0.5, 28m2, 50000EUR

Adice, Novi Sad

Agencijski ID: 130023, PR/II, terasa, uknjizen, novogradnja. Prodaje se ekstra sredjena garsonjera 28m2 + 5m2 zatvorena terasa. Uknjizena kao... više

50.000€ (1 785 €/m²)

  • 1 soba
  • 28m²

Rakovica, Vidikovačka padina, Mome Stanojlovića, 0.5, 27m2, 50000EUR

Vidikovačka Padina, Beograd

Agencijski ID: 129572, V/V, klima, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Odlicna garsonjera za mlade osobe,u... više

50.000€ (1 851 €/m²)

  • 1 soba
  • 27m²
  • 5/5 spratova

Kopaonik, Treska, Duška Radovića, 0.5, 16m2, 39000EUR

Treska, Kopaonik

Agencijski ID: 128897, SUT/, uknjizen. U prodaji je izuzetno atraktiran stan na Kopaoniku, u naselju Treska. Posebnu vrednost ovoj nekretnini... više

39.000€ (2 437 €/m²)

  • 1 soba
  • 16m²

Novi Sad, Adice, Jadranke Stojaković, 0.5, 23m2, 45000EUR

Adice, Novi Sad

Agencijski ID: 129042, PR. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399-0210. Kontakt... više

45.000€ (1 956 €/m²)

  • 1 soba
  • 23m²

Palilula, Borča 3, Bele Bartoka, 0.5, 17m2, 36000EUR

Borča Iii, Beograd

Agencijski ID: 125631, PR/IV, terasa, pogodan za pp, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%.... više

36.000€ (2 117 €/m²)

  • 1 soba
  • 17m²

Kotor, Morinj, , 3.0, 50m2, 50000EUR

Morinj, Kotor

Agencijski ID: 121328, PR/, uknjizen. Mirno mesto, pogodno za koriscenje/izdavanje vecoj porodici. Stan u montaznoj kuci koja je izgradjena... više

50.000€ (1 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 50m²