Za upit stanovi do 50000 eura pronađeno 148 oglasa

Stan u kući na Levču od 72m2 na gradskoj lokaciji po ceni jednosobnog stana

Levač, Jagodina

Stan koji je u ponudi je uknjižen i legalizovan 72m2 sa pripadajućem udelom na placu od 0,87 ari. Sastoji se od potpuno završenog i useljivog... više

30.000€ (416 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 72m²
  • Prizemlje/1 spratova

Komforan, namešten, dvosoban stan na Pivari

Sarina Međa, Jagodina

Stan se sastoji iz trpezarije sa kuhinjom, spavaće sobe, velikog dnevnog boravka, hodnika, kupatila i terase. Stan ima i pripadajući podrum.... više

48.000€ (857 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 56m²
  • 4/4 spratova

Jednosoban stan lepog rasporeda

Tabane, Jagodina

Stan se nalazi u visokom prizemlju, na odličnoj lokaciji u blizini Pedagoškog fakulteta, parka i velikog marketa. Idealan je kako za starije... više

45.000€ (1 071 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 42m²
  • Prizemlje/4 spratova

ODLIČNA PRILIKA-MIRAN KRAJ!!

Gornja Varoš, Sombor

HITNA PRODAJA!!! Na prodaju dvorišna kuća/stan na Apatinskom putu, ukupne površine 65 m², uz dodatnih 41 m² pomoćnog objekta, idealan za porodični... više

41.200€ (633 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • .sprat

GARSONJERA!

Selenča, Sombor

SPUŠTENA CENA!!! Retko u ponudi, garsonjera od 30m2 na Selenči! Odlična ivesticija za izdavanje, idealna za jednu osobu ili par. Stan se nalazi... više

33.000€ (1 100 €/m²)

  • Garsonjera
  • 30m²
  • 8/8 spratova

Jednosoban stan u centru

Centar, Jagodina

Na prodjau stan jednosoban u centru grada Stan se nalazi na petom spratu , sastoji se od hodnika iz kog se ulazi u dnevni boravak koji je... više

34.000€ (1 259 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 27m²
  • 5/5 spratova

Na prodaju renoviran stan u Ćupriji

Ćuprija

Stan od 42 m² sa dodatkom dvorišta predstavlja idealan spoj kompaktnog unutrašnjeg prostora i uživanja na otvorenom. Sastoji se od dnevne sobe... više

34.000€ (809 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 42m²
  • Prizemlje

Stanovi u izgradnji -GARSONJERA

Centar, Jagodina

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Veoma blizu svih gradskih... više

38.400€ (1 600 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 6/7 spratova

Jednosoban stan, Tabane

Tabane, Jagodina

Jednosoban stan prelepog rasporeda, sastoji se iz hodnika, kupatila, kuhinje sa trpezarijom koja je veza sa dnevnim boravkom koji je površine... više

39.000€ (1 000 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 39m²
  • 3/5 spratova

Na prodaju jednosoban stan u naselju Tabane, Jagodina – 41m², kompletno name

Tabane, Jagodina

U mirnom delu naselja Tabane nalazi se funkcionalan i lepo uređen jednosoban stan površine 41 m², smešten u prizemlju stambene zgrade. Idealan... više

45.000€ (1 097 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 41m²
  • Prizemlje/4 spratova

Komforan jednoiposoban stan u mirnom delu grada

Tabane, Jagodina

Stan se nalazi u naselju Tabane u blizini Maksija u starogradnji, u mirnom delu grada okružen zelenilom. Očuvan stan, sa idealnim rasporedom... više

39.000€ (975 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 4/4 spratova

DVORIŠNI STAN!!

Centar, Sombor

DVORIŠNI STAN ! U centaru grada se prodaje dvorišni stan , 61m2 , poseduje predsoblje, kupatilo, kuhinju sa dnevnim boravkom i dve sobe. Uknjižen,... više

42.000€ (688 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 61m²
  • Prizemlje