Za upit stanovi Beograd prodaja hitno pronađeno 1824 oglasa

Stari grad, centar - Vlajkovićeva, 121m2

Centar, Stari Grad, Beograd

Stari grad, centar - Vlajkovićeva 4.0, 121m2 (terasa + lođa 6m2), VPR/3, CG, telefon, interfon, video-nadzor, alarm, internet, dva podruma... više

495.000€ (4 090 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 121m²
  • vp/3 spratova

Novi Beograd, Blok 45 - Dr Ivana Ribara, 66m2

Blok 45, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 45 - Dr Ivana Ribara 2.0, 66m2 (terasa 6m2), 4/4, CG, interfon, javni parking U ponudi je funkcionalan i svetao dvosoban... više

245.000€ (3 712 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 66m²
  • 4/4 spratova

Voždovac, Šumice - Kruševačka, 63m2

Šumice , Voždovac, Beograd

Voždovac, Šumice - Kruševačka 2.0, 63m2 (terasa 6m2), 4/4, CG, lift, klima, video nadzor, video interfon U jednoj od najpoželjnijih rezidencijalnih... više

160.000€ (2 539 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 63m²
  • 4/4 spratova

Čukarica, Banovo brdo - Zimonjićeva, 400m2

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

Čukarica, Banovo brdo - Zimonjićeva 5.0, 400m2, SUT+PR+I+PTK, EG, garaža U ponudi luksuzna rezidencija u diplomatskom naselju Banovog brda,... više

1.300.000€ (3 250 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 400m²
  • Prizemlje/2 spratova

Zvezdara, Zvezdarska padina - Živka Davidovića, 65m2

Zvezdarska padina, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Zvezdarska padina - Živka Davidovića 3.0, 65m2 (terasa 7m2), 1/2, TA, telefon, interfon, podrum U ponudi renoviran trosoban stan... više

190.000€ (2 923 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 1/2 spratova

Palilula, Botanička bašta - Bulevar despota Stefana, 53m2

Botanička bašta, Palilula, Beograd

Palilula, Botanička bašta - Bulevar despota Stefana 2.5, 53m2, CG, četiri lifta, 5/12, interfon U prilici smo da vam ponudimo funkcionalan... više

250.000€ (4 716 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 53m²
  • 5/12 spratova

Vračar, Čubura - Nikolaja Hartviga, 71m2

Čubura, Vračar, Beograd

Vračar, Čubura - Nikolaja Hartviga 3.0, 71m2 (terasa 4m2), 3/4, toplotne pumpe, lift, interfon, garaža Potpuno nov, neuseljavan, luksuzan... više

375.000€ (5 281 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 71m²
  • 3/4 spratova

Čukarica, Bele vode, Ogista Bopa, 2.0, 46m2, 115000 EUR

Bele Vode, Beograd

Na prodaju dvosoban stan od 46m2 na Belim vodama u zgradi starije gradnje. Stan se nalazi na prvom spratu od dva. Po strukturi je dvosoban,... više

115.000€ (2 500 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²

Zvezdara, Konjarnik, Ustanička, 3.5, 93m2, 299000 EUR

Konjarnik, Beograd

Odličan penthaus sa lux karakteristikama, smešten u najlepšoj mikrolokaciji naselja Konjarnik, u zvezdarskom delu. Po strukturi 3.5-soban,... više

299.000€ (3 215 €/m²)

  • 4 soba
  • 93m²
  • 5/5 spratova

Novi Beograd, Blok 11b, Aleksinačkih rudara, 1.5, 49m2, 213900 EUR

Blok 11b, Beograd

Kompletno renoviran jednoiposoban stan na odličnoj i veoma traženoj lokaciji u bloku 11b. Uknjižen, čista papirologija. Pravo visoko prizemlje... više

213.900€ (4 365 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • 1/5 spratova

NBG, Blok 62, trosoban – preporuka

Blok 62, Novi Beograd, Beograd

Prodaje se trosoban, uknjižen stan površine 76 m², na prvom spratu od sedam u Bloku 62 (Novi Beograd), u ulici Jurija Gagarina. Stan je severozapadno... više

225.000€ (2 960 €/m²)

  • 3 soba
  • 76m²
  • 1/7 spratova

SAVSKI VENAC BEOGRAD NA VODI 54m2 , T , 275000e

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Beograd na vodi, Sole, Bulevar Vudroa Vilsona, 2.0, 53.65 m2 sa terasom, I od XVI spratova, cg, telefon,... više

275.000€ (5 092 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 1.sprat