Za upit stanovi Beograd prodaja hitno pronađeno 1836 oglasa

STAN CUKARICA BANOVO BRDO 138m2 , 2T , 295000e

Banovo Brdo, Cukarica, Beograd

Prodaja stana Beograd, ČUKARICA, BANOVO BRDO, Beogradskog bataljona, UKNJIŽEN, useljiv odmah dvoetažni petoiposoban stan kroz prizemlje i... više

295.000€ (2 137 €/m²)

  • 5.5 soba
  • 138m²
  • Prizemlje

VOZDOVAC TROSARINA 85m2 , L , 272000e

Trosarina, Vozdovac, Beograd

Izvanredan 3.0 stan u novogradnji. Južno orijentisan. U sklopu zgrade je privatno dvorište, sa sadržajem, video nadzorom i čuvarskom službom.... više

272.000€ (3 200 €/m²)

  • 3 soba
  • 85m²
  • 2.sprat

Zvezdara, Mirijevo, Aleksandra Bugarskog - Stan 50m2, 116254e (uračunat PDV)

Mirijevo, Beograd

U prilici smo da vam ponudimo dvosoban stan u izgradnji u novom projektu kompleksa koji se sastoji od dva objekta pod nazivom "Mirijevski vrtovi",... više

116.254€ (2 372 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • 4/4 spratova

Beograd, Palilula - Karaburma - Pera Ćetkovića, 57m2 - 165.000e

Karaburma, Beograd

Palilula, Karaburma - Pera Ćetkovića 2.0, 57m2, PR/3 Renoviran dvosoban stan (struja, voda, unutrašnja izolacija, aluminijumska stolarija... više

159.900€ (2 805 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²

Vukov spomenik, Kraljice Marije, 39m2, 1.5, uknj.

Vukov spomenik, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Vukov spomenik u u ulici Kraljice Marije, jednoiposoban stan (izvorno jednosoban), 39m2, u dvorištu stambene zgrade u kući sa dva... više

160.000€ (4 102 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/1 spratova

Blok 28, Bulevar Milutina Milankovića, 2.0, 58m2, 12/16

Blok 28, Novi Beograd, Beograd

Blok 28, Bulevar Milutina Milankovića, uknjižen, dvosoban stan od 58m2. Na dvanaestom je spratu od šesnaest,u zgradi sa dva lifta i centralnim... više

203.000€ (3 500 €/m²)

  • 2 soba
  • 58m²
  • 11/16 spratova

Zemun, Miroslava Tirša, 87m2, 3.0, 3/3, uknj

Centar, Zemun, Beograd

Zemun, Karađorđev trg, u mirnoj ulici Miroslava Tirša u ponudi trosoban stan uknjižen na 87m2, sa dve lođe ukupno 98m2. U potkrovlju, na trećem... više

245.000€ (2 816 €/m²)

  • 3 soba
  • 87m²
  • 3/3 spratova

Vračar, Kalenić, Sinđelićeva, 51m2, 2.5, 4/4

Kalenić, Vračar, Beograd

Vračar, Kalenić, Sinđelićeva, uknjižen stan na 37m2, a mereno 51m2. Nalazi se na četvrtom spratu u potkrovlju u bez lifta sa TA grejanjem. Sastoji... više

149.000€ (2 921 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 51m²
  • 4/4 spratova

Voždovačka crkva, Kralja Vladimira, dvoetažna kuća 91m2

Voždovačka crkva, Voždovac, Beograd

Voždovac, Voždovačka crkva, Kralja Vladimira, dvoetažna kuća od 91m2. Prostorije: Donji nivo - dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, spavaća... više

135.000€ (1 483 €/m²)

  • 3 soba
  • 91m²
  • Nisko prizemlje/1 spratova

Karaburma, Dr Nika Miljanića, 2.0, 51m2, 1/4

Karaburma, Palilula, Beograd

Palilula, Karaburma, Dr Nika Miljanića, uknjižen, dvosoban stan od 51m2. Na prvom je spratu od četiri, bez lifta, sa grejanjem na norveške radijatore... više

149.000€ (2 921 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 1/4 spratova

Fontana, Narodnih heroja, 2.0, 53(56)m2, 1/8

Fontana, Novi Beograd, Beograd

Fontana, Narodnih heroja, dvosoban stan uknjižen na 53m2 grejne površine, sa lođom ukupno 56m2. Na prvom je spratu od osam, sa liftom i centralnim... više

198.000€ (3 735 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 1/8 spratova

Stari grad,Terazije 4.0, 149m2, 1/5. uknj

Centar, Stari Grad, Beograd

Stari grad,Terazije, izvorno četvorosoban stan, adaptiran u četvoroiposoban, mezanin u visini prvog sprata u salonskoj zgradi, visina plafona... više

650.000€ (4 362 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 149m²
  • 1/5 spratova