Za upit stanovi Beograd prodaja hitno pronađeno 1836 oglasa

Vračar, Crveni krst - Sazonova, 174m2

Crveni Krst, Vračar, Beograd

Vračar, Crveni krst - Sazonova 6.0, 174m2, dve terase, grejanje na toplotne pumpe, lift, 5/5, interfon, dva garažna mesta Luksuzan i moderno... više

760.000€ (4 367 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 174m²
  • 5/5 spratova

Palilula, Bogoslovija - Generala Aračića, 93m2

Bogoslovija, Palilula, Beograd

Palilula, Bogoslovija - Generala Aračića 3.0, 93m2 (terasa 6m2), 1/3, EG/kotao, telefon, interfon, ostava, parking U ponudi dvostrano orijentisan... više

200.000€ (2 150 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 93m²
  • 1/3 spratova

Rakovica, Resnik (Spomen park Jajinci) - Jakova Galusa, 76m2

Resnik, Rakovica, Beograd

Rakovica, Resnik (Spomen park Jajinci) - Jakova Galusa 3.5, 76m2 (terasa 10m2), VPR/4, EG U ponudi dvostrano orijentisan, troiposoban stan... više

130.000€ (1 710 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 76m²
  • vp/4 spratova

Stari grad, Kosančićev venac - Pop Lukina, 164m2

Kosančićev Venac, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Kosančićev venac - Pop Lukina 5.0, 164m2, prvi sprat, EG, telefon, interfon U ponudi veoma funkcionalan petosoban stan, dupleks,... više

738.000€ (4 500 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 164m²
  • 1/2 spratova

Dupleks kod Botaničke – uknjižen, fleksibilna namena

Botanička bašta, Palilula, Beograd

U ponudi je funkcionalan dupleks u kući, potpuno uknjižen, na odličnoj lokaciji, samo nekoliko minuta hoda od Botaničke bašte. Prostor nije... više

210.000€ (3 559 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • vp/1 spratova

NOVOGRADNJA! Dvosoban stan 44.40m², PR, Obrenovac (CENTAR) - 88.800€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Dom koji pričа priču – čekа vas u novogradnji Ne kupujete samo kvadrate – kupujete jutra na terasi, večeri u dnevnom boravku, mir u svom domu.... više

88.800€ (2 018 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • Prizemlje

Stan u izgradnji, 62 m² – Rvati (Obrenovac) - 99.200€ + PDV

Rvati, Obrenovac, Beograd

➡️ Dvoiposoban | 2. sprat | Rok završetka: kraj 2026. godine Prodaje se dvoiposoban stan površine 62 m², u okviru novog stambeno-poslovnog objekta... više

99.200€ (1 600 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 2.sprat

Trosoban stan 68 m2, I sprat, Obrenovac – centar 115.000e

Obrenovac, Beograd

Na prodaju trosoban stan ukupne površine 68 m2, I sprat, koji se nalazi na izuzetnoj lokaciji u centru Obrenovca. Sastoji se od ulaznog hodnika,... više

115.000€ (1 691 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 68m²
  • 1/3 spratova

Stari grad, Takovska, Takovska, 4.0, 97m2, 343000 EUR

Takovska, Beograd

Prodaje se četvorosoban, salonski stan, na prvom spratu, u dobro održavanoj zgradi sa liftom, u Takovskoj ulici. Sastoji se od ulaznog hodnika,... više

343.000€ (3 536 €/m²)

  • 4 soba
  • 97m²
  • 1/5 spratova

ZVEZDARA LION 112m2 , T+L , 450000e

Lion, Zvezdara, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Lion, Radoja Domanovica, 4.0, 112 m2 sa lodjom i terasom, III od III sprata, dupleks, cg, telefon, bez... više

450.000€ (4 017 €/m²)

  • 4 soba
  • 112m²
  • 3.sprat

STARI GRAD CENTAR 120m2 , 2L , 495000e

Centar, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO! Centar, Hilandarska, 4.5, 120 m2 sa 2 lodje, VPR od IV sprata, cg, bez lifta, interfon, ktv, internet,... više

495.000€ (4 125 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 120m²
  • Visoko prizemlje.sprat

VOZDOVAC DUSANOVAC 142m2 , 2T , 352000e

Dusanovac, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vozdovac, Dusanovac, 5.0, 141.93 m2 sa 2 terase, VII od VII spratova, dupleks, cg sa kalorimetrima, telefon,... više

352.000€ (2 478 €/m²)

  • 5 soba
  • 142m²
  • 7.sprat