Za upit stanovi Beograd prodaja hitno pronađeno 1836 oglasa

Zemun, Sava Kovačević - Ohridska, 62m2

Sava Kovačević, Zemun, Beograd

Zemun, Sava Kovačević - Ohridska 2.5, 62m2 (terasa+lođa 8m2), 11/11, CG, dva lifta, telefon, interfon, podrum, parking Na prodaju svetao i... više

169.999€ (2 741 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 11/11 spratova

Vračar, Krunski venac - Prote Mateje, 50m2

Krunski venac, Vračar, Beograd

Vračar, Krunski venac - Prote Mateje 2.0, 50m2, PR/3, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking Na prodaju dvosoban, potpuno renoviran... više

205.000€ (4 100 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 50m²
  • Prizemlje/3 spratova

Stari grad, centar - Hilandarska, 36m2

Centar, Stari Grad, Beograd

Stari grad, centar - Hilandarska 1.5, 36m2 (terasa 5m2), 3/6, EG, lift, podrum Prodaje se stan na ekskluzivnoj lokaciji u samom centru Starog... više

218.000€ (6 055 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • 3/6 spratova

Zvezdara - Bulevar kralja Aleksandra, 46m2

Zeleno Brdo, Zvezdara, Beograd

Zvezdara - Bulevar kralja Aleksandra 2.0, 46m2 (terasa 5m2), 2/8, EG, klima, lift, telefon, interfon, garaža U prilici smo da Vam ponudimo... više

147.200€ (3 200 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 2/8 spratova

Rakovica, Vidikovački venac - Susedgradska, 30m2

Vidikovački venac, Rakovica, Beograd

Rakovica, Vidikovački venac - Susedgradska 1.5, 30m2 (lođa + terasa 6m2), PR/3, CG, klima, telefon, interfon, KATV, internet U ponudi izvanredan,... više

105.000€ (3 500 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 30m²
  • Prizemlje/3 spratova

Palilula, Hadžipopovac - Primorska, 32m2

Hadžipopovac, Palilula, Beograd

Palilula, Hadžipopovac - Primorska 0.5, 32m2, VPR/4, EG, lift, telefon, interfon, garaža Stan u izgradnji, na odličnoj lokaciji, u zgradi... više

118.400€ (3 700 €/m²)

  • Garsonjera
  • 32m²
  • vp/4 spratova

Savski venac, Zeleni venac - Jug Bogdanova, 72m2

Zeleni Venac, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Zeleni venac - Jug Bogdanova 3.0, 72m2, 4/4, grejanje na struju U ponudi za prodaju veoma komforan, svetao trosoban stan u Jug... više

225.000€ (3 125 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 72m²
  • 4/4 spratova

Čukarica, Banovo brdo - Blagoja Parovića, 103m2

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

Čukarica, Banovo brdo - Blagoja Parovića 4.5, 103m2 (lođa 4m2), 3/3, CG, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi komforan i funkcionalan... više

284.795€ (2 765 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 103m²
  • 3/3 spratova

Novi Beograd, Blok 65 (West 65) - Tadije Sondermajera, 140m2

Blok 65, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 65 (West 65) - Tadije Sondermajera 5.0, 140m2 (terasa 16m2), 19/22, CG, tri lifta, telefon, interfon, parking, garaža U... više

799.000€ (5 707 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 140m²
  • 19/22 spratova

Savski venac, Beograd na vodi - BW Perla, 148m2 - DIREKTAN POGLED NA REKU - BIS

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Beograd na vodi - BW Perla - DIREKTAN POGLED NA REKU - BISER PRESTIŽA 4.0, 148m2 (dve terase 23m2), 12/25, CG, lift, telefon,... više

926.888€ (6 262 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 148m²
  • 12/25 spratova

Novi Beograd, Tošin bunar - Skadarska, 91m2

Tošin Bunar, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Tošin bunar - Skadarska 3. 0, 91m2 (terasa 10m2), 7/7, CG, lift, telefon, interfon, parking, garaža Nov, moderno opremljen,... više

320.000€ (3 516 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 91m²
  • 7/7 spratova

Vračar, Pravni fakultet - Beogradska, 105m2

Pravni fakultet, Vračar, Beograd

Vračar, Pravni fakultet - Beogradska 3.0, 105m2 (dve lođe 13m2), 5/6, CG, klime, lift, interfon, video nadzor, podrum U ponudi prostran, renoviran... više

419.000€ (3 990 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 105m²
  • 5/6 spratova