Za upit stanovi Beograd prodaja hitno pronađeno 1827 oglasa

ZVEZDARA CVETKOVA PIJACA 61m2 , 210000e

Cvetkova Pijaca, Zvezdara, Beograd

Odlicna novogradnja! Kvalitetno uradena zgrada korišcenjem najkvalitetnijih materijala. Stan je opremljen aluminijumski stolarijom sa roletnama... više

210.000€ (3 442 €/m²)

  • 3 soba
  • 61m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Vračar, Čubura, , 3.0, 82m2, 390000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 131423, V/V, lift(2), terasa, uknjizen, garaza, stambena zgrada. U neposrednoj blizini Cuburskog parka, u mirnoj i tihoj ulici,... više

390.000€ (4 756 €/m²)

  • 3 soba
  • 82m²
  • 5/5 spratova

Novi Beograd, Ledine, Beračka , 1.5, 34m2, 79000EUR

Ledine, Beograd

Agencijski ID: 130373, PR/III, telefon, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Na prodaju sredjen i potpuno... više

79.000€ (2 323 €/m²)

  • 2 soba
  • 34m²

Čukarica, Čukarička padina, Endija Vorhola, 2.0, 47m2, 174000EUR

Čukarička Padina, Beograd

Agencijski ID: 130126, VIII/X, klima, lift, terasa, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvoriste/basta, stambena... više

174.000€ (3 702 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²
  • 8/10 spratova

Vračar, Čubura, , 2.0, 37m2, 138000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 129077, II/II, klima, uknjizen, stambena zgrada. Ovaj sarmantan 2.0 stan, nalazi se na prestiznoj lokaciji u blizini Cuburskog... više

138.000€ (3 729 €/m²)

  • 2 soba
  • 37m²
  • 2/2 spratova

Stari grad, Studentski trg, Višnjićeva, 2.0, 65m2, 270000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 127785, I/V, klima, uknjizen, renoviran, ulaz mermerni, fasada dobra, dvoriste/basta, pogodan za pp, stambena zgrada. Na izuzetnoj... više

270.000€ (4 153 €/m²)

  • 2 soba
  • 65m²
  • 1/5 spratova

Zvezdara, Vojvode Vlahovića, Miljana Miljanića, 2.5, 70m2, 205000EUR

Vojvode Vlahovića, Beograd

Agencijski ID: 115575, I/V, klima, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Prodaje se kompletno opremljen stan sa namestajem u stanu na... više

205.000€ (2 928 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 1/5 spratova

Novi Beograd, Blok 65, Omladinskih brigada, 4.0, 123m2, 713400 EUR

Blok 65, Beograd

U ponudi je deluxe sređen stan na prestižnoj lokaciji, u okviru naselja West 65, u ekskluzivnoj zgradi West Tower. Zgrada ima 40 spratova sa... više

713.400€ (5 800 €/m²)

  • 4 soba
  • 123m²
  • 14/40 spratova

Savski venac, Dedinje, Slavka Ćuruvije, 4.0, 120m2, 530000 EUR

Dedinje, Beograd

Ekskluzivan stan u mirnom delu Dedinja, kompletno renoviran po najvišim standardima kvaliteta. U renoviranju su korišćeni materijali najvišeg... više

530.000€ (4 416 €/m²)

  • 4 soba
  • 120m²
  • 1/3 spratova

- vracar sf 2670

Neimar, Vračar, Beograd

Prodaje se garsonjera u novoj zgradi na visokom suterenu, na Vračaru. Grejanje na inverter klimu i norveške radijatore. Mogućnost kupovine garažnog... više

135.000€ (5 000 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 27m²
  • Suteren.sprat

Vračar, Hram Sv. Save - Brane Crnčevića

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

1.0, 36m2 (uknjižen na 30m2), PSUT/5, grejanje na struju, renoviran, interfon, internet, ktv Jednosmerna ulica Brane Crnčevića, ranije zvana... više

155.000€ (4 305 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 36m²
  • Suteren/5 spratova

Savski venac, Dedinje - Miloja Đaka 117m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

4.0, 117m2 (dve lođe 7m2 i 10m2), 2/3, CG, klima, interfon, internet, telefon, ktv Stan se nalazi na sredini ulice Miloja Đaka, u mirnom, novijem,... više

468.000€ (4 000 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 117m²
  • 2/3 spratova