Za upit stanovi Beograd prodaja hitno pronađeno 1827 oglasa

Palilula, Višnjička banja, Višnjički venac, 4.0, 80m2, 140000 EUR

Višnjička Banja, Beograd

Stan u centru Višnjičke banje, u blizini prevoza, super marketa, pijace, škola, vrtića. Stan ima tri odvojene spavaće sobe, dnevni boravak,... više

140.000€ (1 750 €/m²)

  • 4 soba
  • 80m²

Voždovac, Šumice, Ljermontova, 1.0, 25m2, 107000 EUR

Šumice, Beograd

Na izuzetnoj lokaciji lep, svetao stan, okrenut ka zelenilu ( parku Šumice). Nalazi se na 2.spratu od osam u zgradi sa liftom. Sastoji se od... više

107.000€ (4 280 €/m²)

  • 1 soba
  • 25m²
  • 2/8 spratova

Voždovac, Medaković 2, Radovana Simića- Cige, 2.0, 54m2, 144550 EUR

Medaković 2, Beograd

U mirnom delu naselja bez buke i sa puno zelenila, stan na prvom spratu u zgradi sa liftom. PROSTORIJE: ulazni hodnik, veliki dnevni boravak... više

144.550€ (2 676 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 1/10 spratova

NOVI BEOGRAD BLOK 45(TC ENJUB) 41m2 , 2L , 150000e

Blok 45(tc Enjub), Novi Beograd, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Novi Beograd, Blok 45, Dr Ivana Ribara, 1.0 (adaptibilan u 1.5), 41 m2, 2 lodje, II od IV sprata, cg,... više

150.000€ (3 658 €/m²)

  • 1 soba
  • 41m²
  • 2.sprat

VOZDOVAC TROSARINA 70m2 , T , 230000e

Trosarina, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Trosarina, Milisava Djurovica, 3.5, 70 m2 sa terasom, II od III sprata, eg, tel, lift, interfon, video... više

230.000€ (3 285 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 70m²
  • 2.sprat

ZEMUN GORNJI GRAD 68m2 , 2T , 249000e

Gornji Grad, Zemun, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Gornji grad, Dragana Rakica , 2.5, 68 m2 sa 2 terase, I od III sprata, eg, bez lifta, interfon,... više

249.000€ (3 661 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 68m²
  • 1.sprat

VOZDOVAC BRACE JERKOVIC 71m2 , 170000e

Brace Jerkovic, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Brace Jerkovic, Jovana Bijelica, 3.0, 71 m2, bez terase, PR od IV sprata, ta, bez lifta, interfon, ktv,... više

170.000€ (2 394 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²
  • Prizemlje

VOZDOVAC JAJINCI 66m2 , T , 130000e

Jajinci, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Jajinci, Jakova Galusa, 3.5, 66 m2, terasa od 10 m2, PR od III sprata, eg, bez lifta, interfon, uknjizen... više

130.000€ (1 969 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 66m²
  • Prizemlje

VOZDOVAC SUMICE 25m2 , 107000e

Sumice, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Sumice, Ljermontova, 1.0, 25 m2, bez terase, II od VIII spratova, cg, lift, interfon, klima,... više

107.000€ (4 280 €/m²)

  • 1 soba
  • 25m²
  • 2.sprat

PRODAJEMO, LUKSUZAN 4.0 STAN U GOLF NASELJU

Golf Naselje, Cukarica, Beograd

Na izuzetnoj lokaciji u mirnom i prestiznom Golf naselju, u neposrednoj blizini Kosutnjaka, nalazi se ovaj luksuzno renoviran stan u zgradi... više

460.000€ (3 129 €/m²)

  • 4 soba
  • 147m²
  • 2.sprat

PRODAJA, 3.0 STAN, BELVIL, NOVI BEOGRAD

Belvil, Novi Beograd, Beograd

Prodajemo lux trosoban stan u Belville kompleksu, jednoj od najprestiznijih lokacija na Novom Beogradu. Ovi stanovi su dizajnirani s ciljem... više

399.000€ (3 764 €/m²)

  • 3 soba
  • 106m²
  • 7.sprat

LUKSUZNA NEKRETNINA SA PRIVATNIM DVORISTEM - BW KINGS PARK RESIDENCES

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Predstavljamo ekskluzivan stan sa dvoristem u okviru kompleksa Beograd na vodi. Nekretnina se nalazi u zgradi BW Kings Park Residences - pozicionirana... više

335.888€ (4 798 €/m²)

  • 2 soba
  • 70m²
  • Prizemlje