Za upit stanovi Beograd prodaja hitno pronađeno 1819 oglasa

Grocka, Kaluđerica, Zage Malivuk, 3.0, 79m2, 145000EUR

Kaluđerica, Beograd

Agencijski ID: 128409, II/III, klima, terasa(2), uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, ostava. Zvezdara, Uknjizen 3 soban stan Stan... više

145.000€ (1 835 €/m²)

  • 3 soba
  • 79m²
  • 2/3 spratova

Savski venac, Centar, Kneza Miloša, 5.0, 203m2, 855000EUR

Kneza Miloša (centar), Beograd

Agencijski ID: 128735, I/IV, klima, lift, francuski balkon, uknjizen, stara gradnja, pogodan za pp, deljiv. Na prodaju izuzetan salonski petosoban... više

855.000€ (4 211 €/m²)

  • 5 soba
  • 203m²
  • 1/4 spratova

Voždovac, Kumodraška, Bože Jankovića, 3.0, 71m2, 250000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 128323, klima, lift, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, dvoriste/basta. Vozdovac, ulica... više

250.000€ (3 521 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²

Vračar, Kalenić pijaca, , 2.5, 73m2, 310000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 128358, III/IV, klima, lift, terasa(3), renoviran, stara gradnja, parking, podrum. Predivan, osuncan 2.5 stan sa parkingom u... više

310.000€ (4 246 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 3/4 spratova

Stari grad, Dorćol, Cara Dušana, 3.0, 66m2, 225000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 128443, II/II, telefon, terasa, uknjizen, podrum. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni:... više

225.000€ (3 409 €/m²)

  • 3 soba
  • 66m²
  • 2/2 spratova

Čukarica, Žarkovo, Živojina Lazića, 2.0, 70m2, 170000EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 128282, I/III, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Lux stan, izuzetna prilika.... više

170.000€ (2 428 €/m²)

  • 2 soba
  • 70m²
  • 1/3 spratova

Voždovac, Banjica, Banjički put, 1.5, 38m2, 96450EUR

Banjica, Beograd

Agencijski ID: 128463, I/III, klima, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, pogodan za pp, stambena zgrada. Stan na odlicnoj lokaciji,... više

96.450€ (2 538 €/m²)

  • 2 soba
  • 38m²
  • 1/3 spratova

Savski venac, Beograd na vodi, Arkadia, 3.0, 90m2, 475000EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 128064, III/XXIII, klima, lift(3), uknjizen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada.... više

475.000€ (5 277 €/m²)

  • 3 soba
  • 90m²
  • 3/23 spratova

Vračar, Kalenić pijaca, , 3.0, 82m2, 320000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 128016, II/II, terasa, uknjizen, luks renoviran, stara gradnja. Ekskluzivan trosoban stan u predratnoj vili – Topolska, Vracar.... više

320.000€ (3 902 €/m²)

  • 3 soba
  • 82m²
  • 2/2 spratova

Vračar, Kalenić pijaca, , 3.5, 86m2, 410000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 127908, II/VI, lift, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Novogradnja.Vrhunska gradnja. Debljina... više

410.000€ (4 767 €/m²)

  • 4 soba
  • 86m²
  • 2/6 spratova

Palilula, Višnjička Banja, Dečja, 5.0, 135m2, 297000EUR

Višnjička Banja, Beograd

Agencijski ID: 128126, II/II, dupleks, klima, terasa(2), nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, deljiv, stambena zgrada. Fantastican... više

297.000€ (2 200 €/m²)

  • 5 soba
  • 135m²
  • 2/2 spratova

Vračar, Kalenić pijaca, , 4.0, 108m2, 499000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 127910, VI/VI, lift, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Novogradnja.Vrhunska gradnja. Debljina... više

499.000€ (4 620 €/m²)

  • 4 soba
  • 108m²
  • 6/6 spratova