Za upit stanovi Beograd prodaja hitno pronađeno 1819 oglasa

Savski venac, Beograd na vodi, Vudroa Vilsona , 2.0, 57m2, 266500EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 129964, I/XIV, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza. Na prodaju svetao i funkcionalan dvosoban stan povrsine 57 m², smesten... više

266.500€ (4 675 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²
  • 1/14 spratova

Savski venac, Humska, , 2.0, 55m2, 228000EUR

Humska, Beograd

Agencijski ID: 129831, PR/III, klima, lift, telefon, terasa, nov, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Prodaja luksuznog stana,... više

228.000€ (4 145 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²

Čukarica, Žarkovo, Mihajla Valtrovica, 2.0, 59m2, 133000EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 129667, I/, terasa(2), renoviran, stara gradnja, stambena zgrada. Struktura stana: Dnevna soba, kuhinja, manji hodnik do toaleta... više

133.000€ (2 254 €/m²)

  • 2 soba
  • 59m²
  • 1.sprat

Čukarica, Žarkovo, Mihajla Valtrovica, 2.0, 57m2, 119500EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 129668, PR/, renoviran, stara gradnja, dvoriste/basta, Adaptibilanu u 3. Stan se nalazi u neukopanom prizemlju i ima sopstveno... više

119.500€ (2 096 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²

Zvezdara, Denkova bašta, Križanićeva, 0.5, 30m2, 123000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 129481, I/VII, lift, uknjizen. Izuzetno lokacijski pozicioniran, svetao, veoma funkcionalan stan. Sastoji se od odvojenog ulaznog... više

123.000€ (4 100 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²
  • 1/7 spratova

Voždovac, Voždovačka crkva, Podravska, 2.0, 58m2, 175000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 129563, II/II, terasa(2), uknjizen, parking. Odlican svetao, trostran, kompletno kvalitetno renoviran i odmah useljiv stan. Iznad... više

175.000€ (3 017 €/m²)

  • 2 soba
  • 58m²
  • 2/2 spratova

Zvezdara, Đeram pijaca, Đevđelijska, 3.0, 130m2, 450000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 128960, I/I, dupleks, klima, terasa(2), uknjizen, nov luks, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, deljiv. Prodaje se izuzetno... više

450.000€ (3 461 €/m²)

  • 3 soba
  • 130m²
  • 1/1 spratova

Savski venac, Centar, Durmitorska, 4.0, 105m2, 349500EUR

Kneza Miloša (centar), Beograd

Agencijski ID: 129163, IV/VI, klima, lift, terasa, uknjizen, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, ostava, stambena zgrada.... više

349.500€ (3 328 €/m²)

  • 4 soba
  • 105m²
  • 4/6 spratova

Voždovac, Bulevar oslobođenja, Jove Ilića, 4.0, 138m2, 455400EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 129199, V/V, klima, lift, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza. Lux penthouse na prestiznoj... više

455.400€ (3 300 €/m²)

  • 4 soba
  • 138m²
  • 5/5 spratova

Zemun, Centar, Cara Dušana, 3.0, 76m2, 196000EUR

Zemun (centar), Beograd

Agencijski ID: 128766, II/IV, terasa. Na prodaju stan u centru Zemuna. Stan se sastoji iz hodnika, kupatila, dnevnog boravka sa trpezarijom,... više

196.000€ (2 578 €/m²)

  • 3 soba
  • 76m²
  • 2/4 spratova

Surčin, Surčin (mesto), Vojvođanska, 1.5, 36m2, 130000EUR

Surčin (mesto), Beograd

Agencijski ID: 128979, II/, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking. Stan se nalazi u ulici Vojvodjanska uvucena zgrada,mir... više

130.000€ (3 611 €/m²)

  • 2 soba
  • 36m²
  • 2.sprat

Voždovac, Medaković, Mate Miloševića, 1.5, 40m2, 140000EUR

Medaković, Beograd

Agencijski ID: 128332, PR/V, klima, terasa, uknjizen, novogradnja. Stan ima 39,23 kvadrata grejne povrsine sa odvojenom spavacom sobom, i terasu... više

140.000€ (3 500 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²